• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Bağlum Ağız Ve Dış Sağlığı Polikliniği

Adres :

Karşıyaka Mah. Hatipoğlu Cad. No: 5/b Bağlum Merkez Camii Karşısı Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nusrettin Doğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

baglumdentklinik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 888 33 68

Her insan ağız ve diş bakıma dikkat etmektedir. Fakat bazen ne kadar dikkat edersek edelim bazı sorunlarla karşılaşabiliriz. Bu yüzden de sürekli olarak kontrol ettirmemiz ve günlük bakımımızı yapmamız gerekmektedir. Bizde sizlere yardımcı olmak için Özel Bağlum ağız ve diş sağlığı polikliniği olarak Ankara’da hizmet vermekteyiz. Her zaman ve ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizdeyiz.

Ağzımız ve dişlerimiz bizim için çok önemlidir. Onların her gün bakımını yapmamız ve fırçalamamız gerekmektedir. Fakat bakımlarını ne kadar yaparsak yapalım bazen bir takım çürük, ağrı, gibi sorunlarla karşılaşabiliriz. Böyle durumlarda hemen diş hekimlerine başvurmamız gerekmektedir. Çünkü hekime gitmememiz sorunun ilerlemesine ve daha da büyümesine neden olabilir.

Ankara sağlık olarak özel diş polikliniğimizle sizlere hizmet vermekte olup sizin ve ağzınız için en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktayız. Uzman diş hekimlerimizle beraber hizmet vermekteyiz. Ayrıca çocuklarınız için de çocuk diş hekimimiz bulunmaktadır. Gönül rahatlığıyla kendinizi ve çocuklarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. En son ve gelişmiş teknoloji ürünlerimizle her türlü diş ve ağız sağlığı hizmetimizle sizlerin yanındayız.

İşlemlerimizden bazıları diş taşı temizliği, süt dişi tedavisi, diş eti tedavisi, diş dolgusu tedavisi, kanal tedavisi, yirmilik diş çekimi, çürük diş çekimi, diş telli taktırma, implant ve beyazlatma gibi birçok çeşit hizmetimizle dişlerinize en iyi bakımı yapmaktayız. Çeşitli cerrahi işlemlerimizle beraber sizin hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR