• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Çağan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Adres :

Modernevler Mahallesi Yuvanç Sokak No: 5 Adana » Ceyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşegül Bayram

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (549) 559 21 00

Whatsapp 2:

0 (535) 442 79 45

Özel Çağan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan kuruluşlarımızdan bir tanesidir. Zihinsel engellilik, doğum öncesi ya da sonrası meydana gelebilen zayıf, orta ve ağır düzeylerde zihinsel yetersizliktir. Bu yetersizliklerin önüne geçmek profesyonel bir eğitimle mümkündür. Topluma yaşanan uyum problemlerini çözmek için hizmet veren merkezimiz, özel eğitim ihtiyacı duyan çocuklara bu hizmeti en kaliteli şekilde sunmaktadır.

Psikomotor becerileri geliştirmek, dil konuşma ve iletişim becerilerini geliştirmek, fiziksel becerileri geliştirmek ve çocuklarımızın topluma uyum problemlerini çözmek rehabilitasyon merkezimizin temel amaçlarındandır. Zihinsel engelli çocuklarımızın bu sorunları çözebilmesi için tecrübeli ve alanında uzman olan bir eğitmene ihtiyacı vardır. Profesyonel, güler yüzlü, hoşgörülü ve anlayışlı eğitmen kadromuzu bütün çocuklarımız sevmektedir. Ekibimiz, velilerimize yönelik danışmanlık ve seminer hizmetleri sunmaktadır. Eğitimin ailede başladığını pek çok kez deneyimleyen merkezimiz, aileleri de bu konu hakkında bilgilendirmeye devam etmektedir.

Eğitim süreci boyunca yaşanan bütün gelişmeler, rapor halinde tutulur ve saklanır. Çocuklarımızın ne kadar sürede ne denli geliştiğini gözlemlemek için yaptığımız bu uygulama sayesinde velilerimizi bilgilendirmek de oldukça kolay olmaktadır. Adana eğitim sektöründe hizmet vermekte olan kurumumuzda, çocuğunuzu gözlemleyebilirsiniz.

Kurumumuzda güven ve memnuniyete oldukça önem verilir. Sonuçta çocuğunuzu bize emanet ediyorsunuz. Endişelenmek, en doğal hakkınızdır. Çocuğunuza istediğiniz her an ulaşma rahatlığı sayesinde merkezimize güvenebilirsiniz. Çocuklarımızın geleceği için en hayırlı sonuçları dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR