• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Demirkapı Sağlık Kabini

Adres :

Demirkapı Mah. 1594 Sok. No: 22/a Demirkapı İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevda Nur Haşemi

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 571 25 72

Özel Demirkapı Sağlık Kabini olarak Birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmektedir. Günlük hayatta her insanda bulunan çeşitli sorunlar ve ihtiyaçlar vardır. Bu ihtiyaçlar sağlık, ulaşım ve vb. gibi çok fazla sorun bulunmaktadır. Bu sorunlardan en önemlisi sağlıktır. İnsanların konforlu bir yaşam yaşamındaki en önemli rol sağlığındır. Bu sebeple sağlığımıza oldukça önem vermeli ve dikkat etmeliyiz. Bizde bu sebeple İstanbul sağlık sektöründe Özel Demirkapı Sağlık Kabini olarak sağlık alanında hizmetler sunmaktayız.

Sizlere sunduğumuz hizmetler büyük bir çeşitlilik göstermekle beraber sizlerin ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerdir. Sağlık alanında ki hizmetimiz tamamını alanında gerekli eğitimi almış ve profesyonel bir şekilde çalışan iş arkadaşlarımız ile birlikte sizlere sunmaktayız. Çok çeşitli bir hizmet portföyüne sahip firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır; enjeksiyon, serum takma, pansuman, küçük cerrahi uygulamaları, acil yardım uygulamaları, gebelik kontrolü, şeker takibi, tansiyon ölçüm ve takibi, oksijen tedavisi, sutur alma ve hemoglobin ölçümü gibi hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Merkezimiz bir diğer hizmeti de evde sağlık hizmetleridir. Sağlık kabinimize gelemeyen hastalarımız için evde hizmetlerde sunmaktayız. Sizlere evde sunduğumuz başlıca hizmetler şöyledir; acil yardım uygulamaları, kısa ve uzun süreli hemşirelik bakımı, ameliyat sonrası hemşirelik bakımı, beslenme sondası takma, lavman, anne-bebek uyum ve emzirme uygulaması, sonda takma ve kan alma gibi hizmetlerimde evde hastalarımız için mevcuttur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR