• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Erdem Kreş ve Gündüz Bakım Evi

Adres :

Fatih Mah.22247 Sokak No: 12 Şehitkamil Gaziantep Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Akgül

E-Posta Adresi :

bayezid_akgul@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 154 27 46

Whatsapp 2:

0 (530) 154 27 46

Eğitim, sağlıklı ve erdemli bireylerin yetişmesi için insan hayatının temel taşlarından biridir. Eğitimi veren kişi de en az eğitimin kendisi kadar önemlidir. Evde çok küçük yaşlarda başlayan eğitim, topluma, ekonomiye ve ülke düzenine katkı sağlamak açısından önem arz etmektedir. Gaziantep Eğitim alanında gösterdiği profesyonel başarıyla kalitesini ispatlamış olan Özel Erdem Kreş ve Gündüz Bakım Evi olarak hayatımızın yapı taşları olan çocuklarımıza en kapsamlı eğitimi vermeye deneyimli eğitmenlerimizle hazırız.

Kurumumuzun kurucusu ülkemizin seçkin üniversitesinden mezun olarak Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik dalında lisansını almıştır. Kurucumuzun çeşitli eğitim kurumlarında elde ettiği deneyimleri bulunmaktadır. 2015 yılında kurumumuzun temelini atarak kazanımlarını kıymetli çocuklarınıza aktarmaya ve bilgisini çocuklarınızla paylaşarak onların hem psikolojik hem de zihinsel ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Geleceğimizin parlayan yıldızları çocuklarınız geliştirilmiş olan en yeni müfredatla eğitilerek kendi kişiliklerini yansıtan branşı daha bizim eğitimimizle karara bağlayacaktır. Böylece sevdiği işi yapmanın mutluluğuyla hayattaki istediği başarının zirvesine ulaşacaktır.

Eğitim kurumumuzda sunduğumuz eğitim çeşitleri ile çocuğunuzun her dalda kendisini ifade etme olanağı sağlıyoruz. Kur’an-ı Kerim, müzik, İngilizce, zekâ oyunları, dikkat eğitimi gibi beyin gelişimine katkı sağlarken aynı zamanda yüzme, basketbol, masa tenisi, modern dans, binicilik, doğa gezileri gibi aktivitelerle ise bedensel gelişimine katkı sağlıyoruz.

Çocuğunuzun okul eğitimine destek olması bakımından ilkokul ve ortaokul düzeyindeki çocuklarınıza sınavlara yönelik soru çözümleri ile özel ders hizmetlerimizi sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR