• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Gül Menekşe Çocuk Kulübü

Adres :

Tekerek Mah. 904014 Nolu Sok. No: 19-20 Onikişubat Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yeter Dama

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 446 46 79

Özel Gül Menekşe Çocuk Kulübü birmilyonnokta.com eğitim alanındaki yüzlerce firma üyelerinden olup avantajlarından faydalanmaktadır. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın hepimiz için çok değerli, bu değerli 3-5 yaş grubu bireylerimize eğlenceli, kaliteli ve özgün vakit geçirme imkânı sunmaktayız. Sorumluluk bilincini geliştirmek, takım ruhuna erken yaşta sahip olmak, dayanışma ve yardımlaşma gibi toplumumuzu önemli ölçekte etkileyen bu faaliyet bilinçlerini çocuklarımıza ne kadar erken aşılarsak o kadar iyi olacaktır.

Kahramanmaraş eğitim sektöründe sağladığımız katkıdan mutluluk ve onur duymaktayız. Sizler de hayatınızın en önemli varlıkları olan çocuklarınızı bizlere gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Sadece kişisel gelişime yönelik değil birçok yönlerini geliştirebilecekleri çalışmalar yapmaktayız. Resim yapmak, boyama yapmak, müzik dinlemek ve söylemek, birçok oyun çeşitleri ile yeteneklerini ve becerilerini geliştirmekteyiz. Erken yaşta sevdikleri ve yetenekli oldukları alanlara yönlendirmek hayatlarının geri kalanında da büyük önem taşımaktadır. Zamanı etkin ve verimli kullanma, davranış biçimi geliştirme gibi birçok etki ve katkılarımız bulunmaktadır.

Bir çocuğu eğlendirmek onlarla kaliteli ve hijyenik bir ortamda zaman geçirmek bizler için büyük tutkudur. İşinin uzmanı olan eğitmenlerimiz ve öğretmenlerimiz bizlere emanet ettiğiniz yavrularınıza en iyi şekilde katkı ve bilgi sağlayacaklardır. Hayat şartlarınızı daha kolaylaştırmak ve çocuklarınızın zihinsel ve davranışsal gelişimlerine olumlu yönde katkıda bulunmak istiyorsanız uygun fiyat ve yüksek kaliteli çocuk kulübümüze başvurmanızı bekliyor olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR