• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel İhsaniye Sağlık Kabini

Adres :

İhsaniye Mah Şehit Mehmet Gönenç Sokak No: 11/a Bandırma Balıkesir » Bandırma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gizem Balkan

E-Posta Adresi :

gizembalkan22@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 091 82 99
Sağlığınızla ilgili yaşadığınız herhangi bir sorun karşısında vaktinizi değerlendirmek ve kısa sürede sağlık personelinden yardım almak içinÖzel İhsaniye Sağlık Kabini’ni tercih edebilirsiniz.Özel İhsaniye Sağlık Kabini,Balıkesir /Bandırma sağlık sektörünün önde gelen ismi olarak hizmetinizdedir. Kabinde görevli sağlık personelimiz alanında en iyilerinden oluşmaktadır. Vatandaşın sağlığını ön planda tutan, işini özenle ve dikkatle yapan ekibimizle sizlere sağlık hizmeti veriyoruz. Tam donanımlı sağlık kabinimizde ihtiyacınız olan sağlık hizmetini sizlere sunuyoruz. Alanında başarılı ekibimiz gerekli çalışmaları kısa sürede tamamlıyor ve sağlığınızı kontrol altında tutuyor.
Eğer Balıkesir Bandırma üzerindeyseniz ve hastaneye gidecek vaktiniz yoksa sağlık kabinimizi tercih edebilirsiniz. Sağlık kabinimizde sizin için gerekli işlemler uygulanır. Eğer hastaneye gitmeniz gerekiyorsa ekibimiz sizi istediğiniz hastaneye ulaştıracaktır. İğne yaptırmanız gerekiyorsa iğnenizi kabinimizde yaptırabilirsiniz. Eğer rahatsızsanız doktorumuza görünerek ilacınızı alabilir, ihtiyaç durumunda serum taktırabilirsiniz. Sağlık kabinimizde kan tahlili yapılmakta. Sağlık kontrollerinizi burada yaptırabilirsiniz. Sonda takma, dikiş, pansuman, yara bakımı,, gebe izlemi, kulak yıkama,kulak delme,dikiş atma ve dikiş alma gibi farklı hizmetlerimiz bulunmakta.
Ekibimizin her üyesi kendini geliştirmiş, alanında başarılı, saygı ve sevgi çerçevesinde hizmet veren bireylerden oluşmaktadır. Eğer sağlık kabinimize gelemiyorsanız bizimle iletişime geçerek adresinize destek isteyebilirsiniz. 7/24 aktif bir şekilde sağlık hizmeti veren personelimiz bulunduğunuz adrese gelerek evde sağlık hizmeti de vermektedir. Sağlığınızı korumak içinÖzel İhsaniye Sağlık Kabiniailesini güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR