• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel İlgi Kişisel Gelişim Kursu

Adres :

Yeni Mahalle 3102 Sokak No: 19/a Samsun » Atakum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yeşim Kaplan Yazıcı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 785 56 75

Samsun Atakum’da birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Özel İlgi Kişisel Gelişim Kursu ile uzun yıllardır her türlü gelişim talebini karşılamaya çalışıyoruz. İnsan her yaşta kendini geliştirebilir ve gelişim çalıştıkça, üstesinden gelinmeye çalışıldıkça, daha fazlası hedeflendikçe hep daha fazlasını getirir. Yediden yetmişe herkes için yapılabilecek bir şeyler vardır ve günümüzde kişisel gelişim alanında sınırlar çok daha genişlemiştir.

Samsun eğitim sektörünün liderlerinden birisi olarak bizler bugüne kadar yüzlerce kişiye ulaştık ve her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşabilmek adına hummalı şekilde çalışıyoruz. Çok farklı kurslar ile bölgemizde kendini bir şekilde geliştirmek isteyen yenilikçi, dinamik herkese yardımcı oluyoruz. Faaliyetlerimizi çoğaltmak adına özveriyle çabalıyoruz.

Kursumuzda her biri alanında deneyim sahibi, eğitimli, sertifikalı, kendini sürekli geliştiren, pedagoji sahibi, güler yüzlü bir kadroyla çalışıyoruz. Talebe göre gerektiğinde yeni eğitmenlerimizle kadromuzu genişletiyoruz. Kaliteden kesinlikle taviz vermiyoruz gerek eğitmen gerek metot gerekse materyal alanında en iyileri kursumuza dahil ediyoruz.

Özel İlgi Kişisel Gelişim Kursu olarak çok geniş bir hizmet seçeneği sunuyoruz. Odaklanma eğitim merkezi, satranç kursu, İngilizce kursu, Türkçe kursu, matematik kursu, ödev takip etüt merkezi, kişisel gelişim kursu, özel ders hocası ve çok daha fazlasını sunuyoruz. Bütün kurslarımızda öğrencilerimizin durumlarının tespitini yaparak başarıya en iyi şekilde ve en hızlı biçimde ulaşmaya odaklanıyoruz. Uygun fiyatlarımızla fark oluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR