• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Kartal Sağlık Kabini

Adres :

Hürriyet Mah.nilsu Sok No: 9/a Kartal İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ertuğrul Alkan

E-Posta Adresi :

vipevdesaglik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 981 74 34

Özel Kartal Sağlık Kabini olarak uzman ekibimiz ile sizlere evde sağlık hizmetleri sunuyoruz. Sağlık her zaman dikkat edilmesi ve önem verilmesi gereken konular arasında yer alır. Genellikle kaybedildiğinde kıymeti anlaşılan sağlığı tekrar kazanmak için çok fazla uğraş vermek gerekir. Sağlıkla ilgili olarak hizmet alınabilecek yerler ağırlıklı olarak hastanelerdir. Ancak ev ortamında da alınabilecek sağlık hizmetleri bulunur. Firma olarak ev ortamında yapılması gereken sağlık uygulamaları için özel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Sağlık konusunda uzman ekibimiz sizler için sunduğumuz hizmetlerimiz ile sağlığınıza dikkat etmeniz için yardım ediyoruz.

Kartal sağlık sektöründe hizmet veren firmamız ihtiyacınız olan pek çok sağlık uygulamasını adresinizde gerçekleştirmektedir. Hizmet seçeneklerimiz içerisinde adresinizde enjeksiyon, pansuman yara bakımı ve serum takma gibi işlemler bulunmaktadır. Bu işlemler için sürekli olarak hastaneye gidip gelmek kolay değildir. Özellikle yatalak olan hastalar için bu imkansız sayılabilir. Sağlık kabini firmamızdan bu konuda hizmet alarak adresinizde işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. İşlemlerin yapılması gereken zaman aralıklarını bize bildirerek tam zamanında yapılmasını için hizmet alabilirsiniz. Bunlara ek olarak sonda kullanan hastalar için adreste değiştirme ve takma işlemleri yapılmaktadır.

Tansiyon, şeker ve benzeri sürekli olarak takip edilmesi gereken hastalıklar için takip işlemi tarafımızdan yapılabilmektedir. Bu hastalıklar ile ilgili olarak yapılması gereken ölçümler yapılarak takip çizelgeleri oluşturulmaktadır. Bunların yanı sıra kulak delme ve kan alma gibi işlemler için de bize başvurabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR