• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Ödül Bahçesi Anaokulu

Adres :

Necip Fazıl Mah. Sığırtmaç Sokak No: 11 Dudullu Kemerdere İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Türkmen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

odulbahcesi1@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 974 34 87

Eğitim sektöründe İstanbul/ Ümraniye’ de faaliyette olan kurumumuz, okul öncesi 3-6 yaş grubu için kendisiyle ve çevresiyle barışık, kendisini rahatlıkla ifade edebilen, paylaşmayı ve işbirliği kurabilen, sevgi dolu, çevresini ve olayları sorgulayabilen çocuklar yetiştirebilmek için alanında uzman ve eğitimini almış kadromuz ile sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetler ile eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.

Özel Ödül Bahçesi Anaokulu, çocuklarımızın eğitimden, yaşam alanlarına ve beslenmelerine kadar her bir detayı düşünerek kuruluşu gerçekleştirilmiştir. Kayıt için veya bizlerle tanışmak için gelen velilerimizi, okulumuzun her alanı gezdirilerek en ince ayrıntısına kadar bilgi verilmektedir. Her yaş grubu için ayrı sınıflarımız bulunmakta ve uyguladıkları aktivite ve bilimsel deneyler için de ayrı derslikleri bulunmaktadır.

Okulumuzda nitelikli ve yenilikçi bir eğitim için gerekli tüm alt yapıyı düşünmekle kalmayıp fiziki şartları ve okul iklimini öğrencilerimizin yaratıcılıklarına olanak sağlayacak şekilde düzenledik. Kurumumuz, öğrencilerimize öğretim ile birlikte adalet, sorumluluk, hoşgörü ve tüm canlıları sevme duygularını veriyor. Eğitim modelimiz doğrultusunda çocuklarımız akademik başarıyla birlikte, teknolojiyi etkin kullanarak, spor ve sanatla ilgilenerek, kişisel gelişimlerini tamamlayarak, özsaygı, özgüveni olan, sorumluluk bilinci gelişmiş, mutlu çocukları hayata hazırlarız.

Bilgi’ yle daima gelişerek, mutluluk ve başarı yolunda birlikte yürümek dileğiyle..

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR