• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Sarıçam Sağlık Kabini

Adres :

Osmangazi Mahallesi 2029 Sokak No: 4 ( Yetişoğlu Baklava Yanı ) Adana » Sarıçam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Kaçar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 023 48 21

Whatsapp 2:

0 (552) 229 02 44

Adana ilimizde sağlık sektöründe son derece özel bir hizmet sunan Özel Sarıçam Sağlık Kabini isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com ailesine katılmanın sevincini halkı ile paylaşıyor. Sağlığın hepimiz açısından neden önemli ve dikkat edilmesi gereken bir nokta olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Eğer sağlığımız yoksa ve sağlığımızı kaybetmişsek artık kaybedeceğimiz başka hiçbir şey olmadığını bilmeliyiz. Sağlık olmazsa olmazımızdır ve yaşam sebebimizdir. Sağlıklı yaşamak için dengeli beslenmeli ve spor yapmalıyız. Bununla beraber düzenli olarak hastanede kontrole gitmeli ve tetkikler yaptırmalıyız.

Adana sağlık, yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde sizlere sağlık hizmeti sunuyor. En kaliteli ve uygun fiyata hizmet sunan tek firma olarak bizler, evde yaşlı ve hasta bakımı, evde hemşire hizmeti, tansiyon ve ateş ölçme, şeker ölçme, pansuman yapma, yara temizleme, dikiş atma veya dikiş açma, yanık tedavisi, iğne yapma ve serum takma gibi birçok hizmet sunmakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Dilediğiniz zaman arayarak bu kaliteli hizmeti evinize kadar da çağırabilirsiniz. Ayrıca mekânımıza gelerek de hizmetlerimizden uygun fiyata da yararlanabilirsiniz. Sağlık adına büyük hizmetler sunmuş olan firmamız, daha da büyüyüp geliyor.

Yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmet sunmakta olan firmamızı arayarak anında hizmet alabilirsiniz. Ayrıca hizmetimizi gene arayarak evinize taşımanız da mümkündür. Sağlıklı yaşamak hepimizin en temel hakkı ve bu hakkımızı koruyalım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR