• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Sena Sağlık Kabini Eskişehir

Adres :

Vadişehir Mahallesi Nevruz Caddesi No: 38 İremsu Konakları I/a Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sena Tosun

E-Posta Adresi :

sena.tosun98@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 746 70 43

Whatsapp 2:

0 (535) 222 19 79

Özel Sena Sağlık Kabini Eskişehir olarak Eskişehir'de sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Eskişehir sağlık hizmetleri alanında çalışan firmamız Özel Sena Sağlık Kabini Eskişehir olarak hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler çeşitli sağlık hizmetlerini üzerine olup kişilere özel olarak evde gibi özel ortamlarında sunulabilmektedir. Hastalarının ayağına giden firmamız sağlık alanında birçok farklı türde hizmeti bir arada sunmaktadır.

Sunduğumuz hizmetlerden ilki dikiş atma ve alma işlemidir. Bu işlem belirli büyüklüğe sahip yaralar için uygulamaktadır. Steril bir şekilde uygulaması gereken bu işleme çalışanlarımız alanında eğitimli olduğu için taviz vermeden uyarak çalışmaktadır. Bir diğer hizmetimiz ise bu hizmetlerimize paralel olan pansuman hizmetidir. Çeşitli ameliyat ya da yara gibi durumlarda pansuman ihtiyacınız için de hizmet verebilmekteyiz. Bunun yanında çeşitli kronik rahatsızlıklar için gerekli olan şeker ve tansiyon ölçümü gibi ölçümleri de isteğiniz üzerine yapabilmekteyiz.

Yatağa bağımlı olan hastaların boşaltım sistemi ihtiyacı için olan sonda takma ve değiştirme gibi işlemleri de yapabilmekteyiz. Bununla birlikte düzenli olarak serum ve enjeksiyon olması gereken hastalar içinde hizmet verebilmekteyiz. Firmamız sağlık hizmetleri acil olarak anında alınması gereken sistemler olduğundan haftanın yedi günü 24 saat hizmet vermektedir. Acil ihtiyaç duyduğunuz anlarda saat farkı olmaksızın hizmet vermeye devam eden firmamız sizlerin sağlığını korumak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR