• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Serpil Sağlık Kabini

Adres :

Muratçeşme Mahallesi Yunus Emre 2 Caddesi Mgc Panorama Sitesi Dükkan No: 2 İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serpil Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

serpilsaglikkabini@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 330 74 08

İnsanlığın en önemli hazinesi olan ve yaşama hakkına hizmet eden sağlık sektörü günümüzde gelişmektedir ve geliştirilmeye muhtaçtır. İşte tam da bu amaçla firmamız İstanbul Büyükçekmece’de siz değerli vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Bizim öncelikli amacımız sizin sağlığınızı düşünmek ve güvenliğinizi sağlamaktır. Sağlığın olmadığı yerde huzurlu ve güvenli bir yaşam düşünülemez. Sağlık elimizden gittiğinde değeri anlaşılan ve bu sebeple de çok hassas davranılması şart olan bir konudur. Dikiş, pansuman gibi basit işlemler için hastaneye gidip sıra beklemeniz sağlık kabini hizmetimiz ile artık gerekmemektedir.

Sağlık kabinimiz birçok sağlık hizmetini sunmaktadır. Özel Serpil Sağlık Kabini olarak donanımlı çalışanlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimiz, enjeksiyon, pansuman, serum takma, kan alma, dikiş, küçük müdahale, kan şekeri ölçümü, tansiyon takibi, kulak yıkama, lavman uygulaması, genel hasta bakımı, yatak yarası bakımı, gebelik testi ve sonda takma olarak çeşitlilik göstermektedir. Kabinimize gelme imkânı bulunamayan hastalarımız için evde sağlık hizmeti imkânımız mevcuttur.

İstanbul sağlık sektörünün gelişimine katkıda bulunan ve yeniliklere öncü olan firmamız değerli vatandaşlarımızın kolaylıkla sağlık hizmetlerinden yararlanması için çalışmalarına devam etmektedir. Bizim için öncelik her zaman vatandaşlarımızın sağlığı için elimizden geleni hiçbir kâr amacı gütmeden gerçekleştirmektir. Konu insan sağlığı olduğunda başka hiçbir detayın daha öncelikli olamayacağı bilincine sahibiz. Sağlık kabinimiz olarak bu prensiple ilerlediğimiz bu yolda size gereken tüm hizmetleri titizlikle sağlamaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR