• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Temizlik

Adres :

Büyükdere Mahallesi Fundalar Sokak Ddy Blokları 6. Parsel 3/3 Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Damla Özel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

damlaozel7@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 736 74 26

Whatsapp 2:

0 (533) 610 74 26

Özel Temizlik

EskişehirOdunpazarın’dafaaliyet göstermekte olan firmamızda siz değerli müşterilerimize kanepe koltuk yıkama, inşaat sonrası temizlik, ev temizliği, bina dezenfekte etme ve yatak yıkama işlemi ile hizmet vermekteyiz.

Hayatımızın çoğunu evimizde geçirdiğimizi düşünürsek eğer üzerinde vakit geçirdiğimiz koltuk ve yataklarımız her gün daha da fazla kir tutmaktadır. Kumaşın altına kadar ulaşan insan sağlığına zararlı mikrop ve bakteriler yerleşmektedir.Silme işlemi sırasından kullanılmış basitkimyasallıdeterjanlar vakum ile alınmadığı için iz olarak kumaşta kalmaktadır. Silerken daha çok bulaştırdığınız kir ve lekeler yağlanma, kötü koku durumlarına sebep olur. Sürekli olarak kullandığınız mobilyaları elle silmeye devam ederseniz, mobilyalarınızın kullanım ömrünü azaltırsınız. Bu yüzden işinde uzman bir koltuk yıkama firmasından yardım almanız gerekmektedir.

Yıkama işleminde kullandığımız son teknoloji ekipmanlarımız ile kullandığımız ürünler yıkamasını yapacağımız yerin kumaş yapısına göre değişmektedir. Deterjanlarımızı da aynı şekilde kullanarak yüzey yapısına göre değiştirmekteyiz, yaptığımız işlem kesinlikle yapıya, boya ve yüzeye zararı olan deterjan ürünlerini kullanmamaktayız. Yerinde yıkama hizmeti sunarak sizleri de zor durumda bırakmadan işimizi en kısa sürede teslim etmek için çabalamaktayız. Her mobilya için ayrı ayrı özenle seçtiğimiz her deterjan ve teknolojik ürünler sayesinde eşyalarınız ilk günkü hali gibi yeni ve tertemiz bir hal almaktadır. Bu konuda uygun fiyat ve profesyonel ellerimizden yardım alarak kaliteli hizmetimize şahit olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.

Güler yüzlü ve alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımız sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına kendini her alanda her geçen gün daha çok geliştirmektedir.Temizlik ve dezenfektede tek adres biziz.

Daha fazla bilgi almak ve verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak için 0530 736 74 26 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR