• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Tuzla Mavi Boncuk Anaokulu

Adres :

Postane Mah. Tayyibe Sok. No: 8 ( Tuzla Organik Pazar Yakını ) İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynep Merve Şerif

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 375 94 65

Eğitim sektöründe hizmet veren Özel Tuzla Mavi Boncuk Anaokulu birmilyonnokta.com üyesidir. Kreş ve anaokulu olarak iki kategoride çocuklarımızın eğitim için hizmet vermekteyiz. Uzman ve deneyimli öğretmenlerimizle ideal eğitim faaliyetlerimizle sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. 2-6 yaş arası çocuklarımızın gelişimine uygun bir şekilde eğitim müfredatı ve bilimsel çalışmalar ışığında faaliyet göstermekteyiz. Çocuklarımızın eğitiminin yanında çeşitli aktiviteler ve oyunlar ile daha nitelikli vakit geçirmelerini ve beceri kazanmalarını sağlamaktayız.

İstanbul eğitim faaliyetleri gösteren bir kurum olarak hizmet verdiğimiz alanda donanımlı ve birikim sahibi öğretmenlerimiz, deneyimli ve uzman yöneticilerimiz ve ülger yüzlü yardımcı personellerimizle çocuklarımıza en nitelikli hizmetleri vermekteyiz. Ticari kazancın ötesinde verdiğimiz hizmetlerin hassasiyet ve özverisine sahip bir eğitim merkezi olarak sizlerin huzurundayız. Okul öncesi eğitimde çocuklarınızı en iyi şekilde hazırlayarak daha nitelikli bir eğitim süreci geçirmelerine katkı sağlıyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz bölgede ihtiyaç duyulan nitelikli ve doğru eğitimi veren bir kurum olarak çokça rağbet görmekteyiz. Geleceğe daha güvenle ve mutlu bir şekilde ilerleyen bireyler yetiştirmek adına bize verilen zaman diliminde çocuklarınızla en iyi şekilde ilgilenmekteyiz. İdealist bir bakış açısıyla eğitim veren kadromuzla sizlere beklentilerinizin ötesinde hizmetler sunmaktayız. Çocuklarınıza sağladığımız pek çok aktivite ile farklı alanlarda ilgilerini ortaya çıkararak yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmaktayız. Çocuklarınızı emanet edebileceğiniz emin eller olarak eğitim faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR