• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Yarının Dünyası Anaokulu

Adres :

Merkezefendi Mah. Kadife Sokak No: 10 Merkezefendi Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Başalı

E-Posta Adresi :

alibasali.09@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 232 35 09

Whatsapp 2:

0 (552) 232 35 09

Çocuklarımızın eğitiminin küçük yaşlardan başlaması oldukça önemlidir. Sizlerin çalışma temposu içerisinde olmanız ve çocuğunuzun sosyal çevreye uyumu gibi nedenler ile tercih edilen anaokulu konusunda sizlere başarılı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Eğitim kurumumuz çocuklarınızı güvenle emanet edeceğiniz her şeyi onların konforu ve rahatına göre düzenlediğimiz okulumuz sizlere bu alanda en başarılı hizmeti sunmaktadır.

Anaokulu çocukların birçok farklı öğrenim gördüğü ve eğitimler aldığı yerlerdir. 2 ile 6 yaş arasındaki çocukların anaokulunda oldukça fazla şey öğrendiği ve sosyal çevre ile uyum içerisinde yaşadığı görülmektedir. Sizler için oldukça kıymetli olan çocuklarınız oldukça sıcak ve eğitim anlamında en başarılı sistemin uygulandığı okulumuzda oynayarak arkadaşlar edinerek öğrenecektir.

Kurumumuz Denizli anaokulu tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Öğretmenlerimiz ve tüm çalışma ekibimiz sizlere ve çocuklarınıza en başarılı hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Her zaman sizlerin memnuniyeti ve değerli çocuklarımızın parlak geleceği için çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Çocuklarınızın sorunsuz bir şekilde ve güven içerisinde anaokuluna gitmesi ve keyifli zaman geçirerek evine dönmesi sunduğumuz hizmetler ile mümkündür.

Alanında oldukça başarılı olan kurumumuz özel eğitim sistemi ve konusunda uzman olan eğitmenleri ile sizlere profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Çocuklarımızın sağlığı ve psikoloji ön planda tutularak eğitim almaları ve sosyal çevre ile arkadaşlar edinerek daha sağlıklı bireyler olması kurumumuzda başarılı şekilde yürütülen çalışmalar ve eğitim sistemi ile gerçekleştirilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR