• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Yenikent Rehabilitasyon Merkezi

Adres :

Yenikent Mah. 678 Sok. No: 1 ( Esenyurt Yenikent Kültür Merkezi Karşısı Doğan Araslı Bulvarı ) İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Pembe Keklik

E-Posta Adresi :

[email protected]

Özel Yeni Kent Rehabilitasyon Merkezi olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günlük hayat birçok insan için zorlayıcı ve stresli geçmektedir. Stresli geçen bir günün ardından insanalar stressiz günlere göre daha yorgun ve bitik hissederler. Ağır stres altında olan insanların bu durumdan kurutulmak için profesyonel yardım alabilirler. Alınacak profesyonel bir yardım sonrası işlerin ne kadar hafiflediğini ve geleceğe daha güvenle baktığınızı hissedeceksiniz. Bizim de İstanbul eğitim alanında hizmet veren firmamız Özel Kent Rehabilitasyon Merkezi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetler psikolojik danışmanlık ile bitmemektedir. Merkezimde sizlere sunduğumuz çok geniş bir hizmet yelpazemiz vardır.

Sunduğumuz hizmetlerden birisi fizyoterapi hizmetidir. Fizyoterapi hizmeti ile sizlerin çeşitli vücut fonksiyonlarını tekrar eskisi gibi kullanabilmenizi hedeflemekteyiz. Bir diğer hizmetimiz ise aile danışmanlığıdır. Sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmak ve sorunlarınızı artık aile içerisinde beraberce çözmenize de yardımcı olmaktayız. Merkezimiz bu hizmetlerimiz gibi daha birçok alanda sizlere yardımcı olmaktadır.

Merkezimde sizlere sunduğumuz hizmetlerin tamamı alanında gerekli eğitimi almış ve deneyimli iş arkadaşlarımız ile birlikte sizlere sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin sizlerin kişisel hayatını daha da kolay bir hale getirmesi bizim firma olarak birincil hedefimizdir. Sizde sunduğumuz fırsatlardan yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR