• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Yeşil Görecik Sürücü Kursu

Adres :

Yeşilyayla Mah.1. Atlas Sok. No 1 Yıldırım Bursa Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aytaç Aydemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aytacaydemir81@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 844 80 91

Trafikte aktif olarak araç kullanabilmek için sürücü belgesi, diğer adıyla ehliyet sahibi olmak gerekir. Sürücü belgesi, kişinin araç sürmeye yetkin olduğu anlamına gelir ve emniyet müdürlüğü ile milli eğitim bakanlığı ortak çalışması ile kişilere verilir. Sınav ve ders aşamalarını milli eğitim bakanlığının yetkilendirdiği sürücü kursları karşılar. Bu yüzden sürücü belgesi almak isteyen herkes sürücü kursuna kayıt olmak zorundadır. Bu noktada seçeceğiniz sürücü kursunun kalitesi sizi başarıya daha kolay ulaştırdığı gibi bütün sürücülük hayatınızı da etkiler. Bu yüzden işi şansa bırakmamalı, en iyisi ile iş birliği yapmaya çalışmalısınız. Bursa Yıldırım’da faaliyet gösteren Özel Yeşil Görecik Sürücü Kursumuz ile bizler bu alanda uzun zamandır faaliyet gösteriyor, kaliteli ve güvenli çözümler geliştiriyoruz.

Bursa eğitim sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak bizler Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir özel sürücü kursu statüsünde çalışıyoruz. Önceliği her zaman kamu yararına ve kursiyerlerimizin memnuniyetine veriyoruz. Bu yüzden alanında uzman tecrübe sahibi, işini özveriyle yapan, pedagoji sahibi bir eğitimci kadrosuyla çalışıyoruz. Bütün eğitmenlerimiz gerek teorik gerekse uygulamalı eğitimlerimizde profesyoneldirler. Hem sınav yöntemlerine yönelik hem de bilinçli birer sürücü olarak yetişmeniz için çalışmaktadırlar.

Özel Yeşil Görecik Sürücü Kursu olarak yenilikçi bir hizmet anlayışına sahibiz. Bu yüzden en güncel prosedürlere göre çalışıyor, eğitimlerimizi veriyoruz. Hepsi bakımlı ve yeni model araçlarla direksiyon eğitimlerimizi veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR