• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özen Vinç Oto Kurtarma

Adres :

Yeni San.sitesi D Blok No: 26 Seferihisar İzmir İzmir » Seferihisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Karabudak - Eren Aktaş

E-Posta Adresi :

aktaserman35@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 398 11 58

Whatsapp 2:

0 (506) 503 27 93

Whatsapp 3:

0 (533) 398 11 58

Whatsapp 4:

0 (506) 503 27 93

Oto kurtarma ve yol yardım ile iş makinesi kiralama alanında sizlere en başarılı hizmetleri sunan firmamız deneyimli ekibi ve geniş araç filosu ile sizlere başarılı çözümler üretmektedir. Araçlarınız ile yolda kalmanız durumunda en kısa sürede sizlere tam donanımlı oto kurtarma araçlarımız ile yardımcı olmakta ve araçlarınızı bulundukları yerden almaktayız.

Firmamız yol yardım ve oto kurtarma hizmetlerini en başarılı şekilde 7 gün 24 saat sizlere sunabilmektedir. Araç transferi ve deniz araçlarının yer değiştirme işlemlerinde de sizlere en başarılı şekilde gerekli hizmetleri başarılı şekilde sunabilmekteyiz. Firmamız bu alanda yıllardır başarılı şekilde hizmetler sunmaktadır. Ayrıca vinç ve forklift kiralama konusunda firmamız sizlere profesyonel çözümler üretebilmektedir.

İzmir yol yardım ve iş makinesi kiralama alanında en başarılı çalışmaları yapan firmamız vinç kiralama konusunda sizlere profesyonel çözümler üretmektedir. İş makinesinin gerekli olduğu alanlarda sizlere tam donanımlı iş makineleri ve deneyimli operatörlerimiz ile başarılı şekilde hizmetler sunabilmekteyiz. Farklı boyutlardaki vinçlerimiz ile gerekli tüm işlemlerin sorunsuz olarak yapılması sağlanabilmektedir.

Ağır yüklerin taşınması ve yerleştirilmesi gibi işlemlerde gerekli olan forkliftlerinde kiralanması konusunda firmamız sizlere en başarılı hizmetleri sunabilmektedir. Geniş iş makinesi araç seçeneği içerisinde sizlerin işine yarayacak ve işlerinizi en başarılı şekilde yapacağınız araçları ve operatörleri görevlendirerek gerekli çalışmaları yapmaktayız. Alanında uzman olan firmamız ve ekibimiz ile sizlere en profesyonel çözümleri sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR