• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özer Oto Kuaför

Adres :

Çevre Şehircilik Müdürlüğü Karşısı Gümüşhane Gümüşhane » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özer Pezük

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 362 22 63

Whatsapp 2:

0 (538) 483 00 29

Whatsapp 3:

0 (537) 362 22 63

Whatsapp 4:

0 (538) 483 00 29

Gümüşhane otomotiv sektörünün bilinen isimlerinden olan firmamız, sunduğu geniş hizmet seçenekleri ve kaliteli işleri ile adından söz ettirmekte. Aracınız için çok farklı bakım ve tamir seçenekleri sunan işletmemiz, kaliteli işçiliği ile sizleri pişman etmeyecek.

Otomobillerin sahipleri için ne denli önemli olduğunun bilincinde olan işletmemiz, tüm otomobillere kendisininmiş gibi davranır ve özen gösterir. Ayrıca oto yıkama ve oto kuaför gibi daha kısa süreli hizmetleri profesyonellik ile veren firmamız, bu konularda hem hızı hem de kalitesi ile bölgede en sık tercih edilen noktalardandır.

İç dış temizlik ve yıkama dışında aracınızla ilgili almak isteyebileceğiniz birçok başka hizmeti de size sunan işletmemiz, hizmet kalitesini iyileştirmek için modern yöntemler kullanmaktadır. Aracınızın sorununu en kısa sürede tespit ederek hemen çözüme odaklanan işletmemiz bunu modern yöntemler ve ekipmanlar sayesinde gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca aracınızın sorunlarına kalıcı çözüm sunmayı da kendine görev edinen işletmemiz, sorunu bir daha tekrarlamayacak şekilde çözmeyi görev edinmiştir.

Siz de aracınızın rutin bakım ve temizliği için bize güvenebilirsiniz. Bunun dışında aracınızın görünüşü ile ilgili değişiklikler için de işletmemiz size yardımcı olacaktır. Her türlü araç arızasında da firmamız aracınızı en kısa sürede tamir edip size teslim etmek üzere çalışacaktır. Siz de aracınızı güvenilir ellere teslim etmek ve en kısa sürede kalıcı çözümlere ulaşmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR