• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özge Şahin Photo Studio

Adres :

Gültepe Mahallesi Toptancılar Sitesi Makam Ofisleri A Blok No: 503 Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özge Şahin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 363 69 54

Sivas ilinde, basın yayın sektöründe hizmet vermekte olan firmamız Özge Şahin Photo Studio, birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Işık, açı, kadraj gibi önemli unsurları yalnızca iyi fotoğrafçılar bir araya getirebilmektedir. Bu nedenle kaliteli bir fotoğraf için, deneyim sahibi ve profesyonel fotoğrafçılardan hizmet almak büyük bir önem arz etmektedir. Biz, bu sektöre kendini adamış bir firma olarak, siz değerli müşterilerimiz için bu alanda hizmetlerimizi sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Alanında profesyonel ve tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımızla birlikte, güncel ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Bebek fotoğraf çekimi, yenidoğan fotoğraf çekimi, hamile fotoğraf çekimi, anne ve bebek çekimi, dış mekan çekimi gibi alanlarda hizmet veriyoruz. Doğru açı, doğru objektif ve doğru ışık kullanarak çekimlerimizi yapıyoruz. Ömür boyu hatırası kalacak, güzel anlar için güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

Sivas basın yayın sektöründe hizmetlerini sunmakta olan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta, müşteri memnuniyetini korumak için titizlikle çalışmaktadır. Misyonumuz, bu sektörde sizlere en kaliteli hizmeti sunan firma olmayı korumaktır. En özel ve en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek için başka adres aramayın. Biz, alanında profesyonel ve deneyim sahibi çalışma arkadaşlarımız, kaliteli ve güncel ekipmanlarımız, uygun fiyatlarımız ve samimi ortamımız ile sizler için hizmetlerimizi sunmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, fiyat öğrenmek ya da fotoğraf çekimi için randevu almak istiyorsanız bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR