• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özgür Bilgisayar

Adres :

Yenikent Mah. Venüs İş Merkezi Kocaeli » Derince

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özgür Dilek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozgurdilek@hotmail.com.tr

İstisnasız her alanda kullanmış olduğumuz bilgisayarlar bizlerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Gelişen ve değişen dünya düzenin de bilgisayarlar büyük bir gelişim göstererek insan hayatına daha çok yardımcı olmaktadır. Günümüzde yapmış olduğumuz çoğu işleri bilgisayar üzerinden yapmaktayız. Bu durum da şüphesiz bilgisayarları zorunlu ihtiyaç haline getirmektedir. Her evde neredeyse kişi sayısı kadar bilgisayar bulunmakta hatta bazı kişiler hem ev hem de iş bilgisayarları kullanmaktadırlar. Nitekim insan yapısı olan bu bilgisayarlar arızalanmakta ve işlerimizi aksatmaktadır. Bizler firma olarak bu konuda en kaliteli hizmeti vererek arızalanan bilgisayarlarınızı tamir etmekteyiz. Kullanmış olduğunuz bilgisayarlarda sıkıntı yaşıyorsanız firmamıza gelerek bizlerden hizmet alabilirsiniz.

İşini iyi bilen uzman ekibimiz sizlere önce arıza tespiti yapmakta daha sonra da bilgisayarlarınızı tamir etmektedir. Sizlere çok daha kaliteli hizmet verebilmek açısından kendimizi daima geliştirmekteyiz. Her gün yenilen teknoloji sektörünü takip ederek müşterilerimize en son çıkan bilgisayar programlarıyla yardımcı olmaktayız. Ekip olarak sizlerin işlerinin aksamaması için buradayız. Değerli müşterilerimiz her işimizde bizlerden memnun kalmaktadır.

Bilgisayar tamiri konusunda gerekli olan tüm ekipmanlara sahibiz. Sizlerin memnuniyeti açısından son derece titiz bir işçilik çıkarmaktayız. Uzman ekiplerimiz son derece eğitimli ve donanımlı olmakta beraber her geçen gün kendilerini sizler için geliştirmektedir. Bizler firma olarak tamir edemediğimiz hiçbir bilgisayar kalmayıncaya kadar durmadan kendimizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Kocaeli bilgisayar bilişim sektöründe faaliyet gösteren en iyi firmalardan biri olduğumuza inanıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR