• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özgürcü Makina

Adres :

Ostim İvedik Genç Kardeşler Sanayi Sitesi 23 Blok No: 4/5 Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Kürücü

E-Posta Adresi :

info@ozgurcumakina.com

Whatsapp 1:

0 (533) 520 73 68

Whatsapp 2:

0 (530) 691 16 41

Whatsapp 3:

0 (535) 418 26 16

Ankara makine sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulan firmamız; iş makineleri imalat, bakım, onarım, tamirat ve alım satım işleri üzerine yoğunlaşmıştır. Firma olarak kurucumuz, yönetim kadromuz ve teknik personelimiz ile etik, ilkeli, adil, güvenilir ve dürüst bir ticari anlayışı benimsedik. Bu anlayışımız ekseninde daima insanı ve doğayı merkeze aldık. Faaliyet alanımızdaki tüm teknolojik gelişmeleri ve yeniliklerin yakından takipçisi olduk. Aynı zamanda bu yenilik ve gelişmeleri biz de uyguladık. Dolayısıyla sektördeki başarımızın sırrı özverili çalışma, titizlik anlayışımız, işimize olan sevgi ve bağlılığımızdır.

Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştık. Aynı zamanda ülkemizin sanayisine katkı sağladık. Sektörde kova imalatı ile başlayan üretimimiz zaman içerisinde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda çeşitli ataşmanların üretimine de dönüşmüştür. Dolayısıyla imalatını gerçekleştirdiğimiz tüm mamullerimizin imalat süreçleri olan tasarım, üretim, montaj, test, kaynak ve otomasyon gibi tüm aşamalarını kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Her geçen gün üretim kalitemizi daha da arttırmaktayız. Böylelikle hem tedarikçilerimizin hem de çalışanlarımızın memnuniyetini en azami düzeyde tutmaktayız.

Firma olarak sıfır hata ve müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet temel çalışma prensibimizdir. Bu çalışma prensibimiz ekseninde gün be gün artan müşteri taleplerini karşılamak amacıyla elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Satış sonrası verdiğimiz destek ile her saman müşterilerimizin yanındayız. Hedefimiz iş istihdam alanlarımızı daha da genişleterek geleceğe emin adımlar ile ilerlemektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR