• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özinceler Hafriyat

Adres :

- Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ziya İnce

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (531) 672 26 24

Whatsapp 2:

0 (532) 431 46 30

Whatsapp 3:

0 (534) 925 06 18

Aksaray hafriyat sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Özinceler Hafriyat ailesi olarak sizlere en iyi hizmetleri en uygun fiyatlarla vermekten büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sektörde yetişmiş, kendini geliştirmiş, alanında uzman kadromuzla sizlere en iyi hizmetleri en hızlı şekilde sunuyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışından ödün vermeden uzman ekibimizle sizlere en hızlı ve en güvenilir hizmetin kapılarını açıyoruz. Sektördeki gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek sizler için daima en güncel ve en modern makinalarla kendimizi yeniliyoruz. Son teknolojik gelişmelerle kendimizi donatarak ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri en kısa sürede en verimli şekilde sizlere sağlıyoruz.

Üstün hizmet anlayışımızdan ödün vermeden sizlerin talep ve istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisini veriyoruz. Uluslararası kalite standartlarına riayet ederek sizlere en kaliteli ve en hesaplı hizmetlerin kapısını açıyoruz. Alanında uzman yıkım ekibimizle beraber çevreye zarar vermeden, en hızlı ve en güvenilir şekilde yıkım işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Moloz taşıma, kazı işleri ve daha birçok inşaat işlerinde de hizmet göstererek sizlere geniş bir alanda çok çeşitli hizmetlerin kapısını açıyoruz. Uygun fiyat avantajlarımız ve müşteri memnuniyeti odaklı firma anlayışımız ile sizlerin ilk tercihi olmaya devam ediyoruz. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak bilgi alabilir ve istediğiniz hizmetlere en kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR