• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkan Çelik Konstrüksiyon

Adres :

Yenimahalle / Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özkan Araz

E-Posta Adresi :

maraz0619.za@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 896 92 18

Whatsapp 2:

0 (531) 896 92 18

Yüksek sağlamlık ve uzun ömürlü kullanım sunan çelik malzeme özellikle uzun dönemlerden bu yana yapılarda da kullanılmaktadır. Çünkü çelik malzeme sayesinde elde edilen yapılar ve sağlanan uygulamalar daha kuvvetli bir kullanım sağlamaktadır. Örneğin, çelik konstrüksiyon ve yapı, prefabrik şeklinde adlandırılan yapılar kullanıldıkları alanlarda çok daha kuvvetli ve sağlam uygulamalar oluşturmaktadır. Bu işler konusunda Ankara Yenimahalle ilçesinde Özkan Çelik Konstrüksiyon olarak hizmet veriyoruz.

Özkan Çelik Konstrüksiyon firması olarak Ankara çelik konstrüksiyon ve prefabrik sektörü içerisinde profesyonel üretim ve uygulama yapısı ile birçok noktada hizmetler sunuyoruz. Sunduğumuz temel hizmetler arasında çelik konstrüksiyon ve prefabrik yapılar dışında çelik çatı kaplama, çelik bina yapımı ve demir doğrama işlemleri bulunmaktadır. Demir doğrama işlemleri sayesinde demir kapı, bahçe kapısı, korkuluk sistemleri, metal korkuluk, pencere korkulukları gibi birçok farklı ürün sağlıyoruz.

Firmamızın kaliteli malzemeler ile sağladığı her ürün, kullanıldığı yapıda yüksek bir kalite ve uzun ömürlü kullanım sağlama amacı oluşturmaktadır. Tek bir defa uygun fiyat ile alınan bu hizmet sayesinde yıllar boyunca yapıda kaliteli kullanım elde edilebilir. Bu avantajlar arasında ısının korunması ve kolay temizlik gibi noktalar yer almaktadır.

Yıllar boyunca boya ve temizlik uygulamalarıyla estetik görüntü bozulmadan, kullanım sağlayan çelik yapılar ve demir doğrama sistemler her zaman avantajlı görülmektedir. Bu nedenle Ankara ilinde ihtiyaç duyduğunuz bu hizmetler almak için firmamızdan uygulamalar talep edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR