• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkan Oto Kiralama

Adres :

Kara Aslan Dede Mahallesi Karaman Caddesi No: 521 B Konya Karatay Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aziz Özkan - Zafer Özkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 882 22 51

Whatsapp 2:

0 (545) 393 63 03

Whatsapp 3:

0 (544) 882 22 51

Whatsapp 4:

0 (545) 393 63 03

Konya otomotiv sektöründe hizmet vermek için kurulmuş olan firmamız bu alanda en yenilikçi ve en kaliteli uygulamaları sizlere sunmaktadır. Konya’nın en ideal noktasında kurulan firmamız, oto kiralama hizmetlerinde profesyonelliği sizlere yaşatır. Profesyonel olduğu kadar uygun fiyatlılığı da esas alan firmalardan biri olarak Konya içerisinde en çok tercih edilen firma olmuş durumdayız.

Rent A Car hizmetleri ile Konya Karatay içerisinde farklı sürelerde olmak üzere ihtiyacınız olan araç kiralama hizmetini sizlere sunmaktayız. Karatay oto kiralama hizmeti verenlerden biri olarak bu sektör içerisinde en çok tercih edilen firma olmanın da mutluluğunu duyuyoruz. Konya içerisinde araç nereden kiralanır sorusunun ilk akla gelen cevabı oluşumuzun nedeni de bu alanda sahip olduğumuz müşteri memnuniyeti ilkemizdir.

Karatay araç kiralama firmaları olarak günlük, haftalık veya aylık olarak araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Konya günlük araç kiralama hizmetini en uygun fiyata sunuyor ve bu araçlarımız ile de zengin filomuz olduğunu bir kere daha göstermiş oluyoruz. Kaliteli ve bakımlı araçlarımızı kiralıyor ve sizlerin konforu için her ayrıntıyı da düşünüyoruz.

Konya rent a car firmaları olarak, bizlerden haftalık ve aylık olarak da araç kiralayabilirsiniz. Haftalık ve aylık olarak araçlarımız sizlere en ideal fiyattan sunulur. Ekiplerimiz gerekli olan evrakları sizlere doldurttuktan sonra araçlar bu süre zarfında sizlere zimmetlenmektedir. İletişim bilgilerimiz üzerinden daha fazla bilgi talep edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR