• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkaradağ Çiftliği

Adres :

Erbasan Mah. İnceiz Cad No: 6 Çatalca İstanbul İstanbul » Çatalca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yadigar Karadağ

E-Posta Adresi :

karadaginsaatemlak@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 546 53 95

Whatsapp 2:

0 (532) 734 25 14

Whatsapp 3:

0 (532) 546 53 95

Whatsapp 4:

0 (532) 734 25 14

Ülkemiz coğrafyasında büyükbaş hayvancılık sektörü çok yaygındır ama aynı zamanda büyük bir yükümlülüktür. Hayvan haklarına saygı duyarak hareket noktamızı başlatıyoruz ve hayvanlarımızın ihtiyacı olan ne varsa tedarik ediyoruz. Yetiştirmek için yeterli besin kaynağına, rutin sağlık kontrollerinin yapılmasına, temizliğine ve barınma olanaklarına kadar uygun şartları bir araya getirilmesi ile büyükbaş hayvanların doğasına ve ihtiyacına tam cevap veren bir tesis kurulması bu hayvanların en doğal hakkıdır.

Öz Karadağ Çiftliği’nde özel olarak yetiştirdiğimiz büyükbaş hayvanlarımızla İstanbul Hayvancılık sektöründeki en kaliteli ve en büyük besicilik faaliyetini üstleniyoruz. Uygulamalarımızı Çatalca İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Çatalca Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü denetim ve kontrolüne tabi olarak gerçekleştiriyoruz. Yetiştirdiğimiz hayvanlarımızın sağlık kontrollerine de dikkat ediyoruz ve veteriner hekimimiz kontrolünde yetiştiriyoruz.

Özel olarak tahsis etmiş olduğumuz çiftliğimizin içinde hem satış hem de kesim uyguluyoruz. Manevi değerlerimize önem veriyoruz ve İslami usullere uygun olarak kurban kesimlerini gerçekleştiriyoruz. Kesim sonrasında sizin isteğinize göre parçalara ayırıyoruz ve paylaştırma işlemlerinizi tamamıyla biz yapıyoruz.

Her biri et kesim hizmetinde bilgi ve ekipman donanımlı personelimiz ile size en kaliteli kurban kesim hizmetini sunuyoruz. Profesyonel ekibimizle yürüttüğümüz işlemlerimizle hem pratik hem de titiz bir şekilde kurban kesimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Hayvanlarımızın ihtiyacı olan besini tam olarak sağladığımız için kesinlikle tam randıman elde ediyorsunuz. Sizi çiftliğimize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR