• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkaya Medikal

Adres :

Kavaklı Mahallesi Şehit Uzman Çavuş Mustafa Altınel Caddesi No: 15/d Kütahya » Tavşanlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Özkaya

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 186 46 64

Whatsapp 2:

0 (533) 975 22 43

Özkaya Medikal ailesi olarak birmilyonnokta.com üzerinden hizmet tanıtımı yapmaktayız. Kütahya medikal ve tıbbi cihaz alanında vermiş olduğumuz hizmet sayesinde pek çok danışanımıza yardımcı oluyoruz. Tavşanlı üzerinde bulunan merkezimizde sağlık üzerine çalışmalar yapıyoruz. Eğitimini tamamlamış, bilgi ve birikim sahibi kadromuzla birlikte sektörün güvenilir çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Sağlığınızı korumak, ihtiyaç duyduğunuz hizmetten güvenle faydalanmak için sizler de ekibimizi tercih edebilirsiniz.

Medikal ve tıbbi cihaz alanında farklı birçok çalışma gerçekleştiriyoruz. Değerli danışanlarımızın istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmak adına geniş kapsamlı hizmet veriyoruz. Doktor tavsiyesiyle kullanmanız gereken ürünleri merkezimizde bulabilirsiniz. Ağrılarınızı hafifletmek, daha rahat uyumak, daha rahat hareket etmek için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri güvenle satın alabilirsiniz. Merkezimizde medikal ve tıbbi cihaz üzerine çeşitli ürünler satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda bu ürünlerin bakımı ve onarımı yapılmaktadır. Satın aldığınız ya da kullanmakta olduğunuz ürünü merkezimize getirerek onarabilir ve yeniden kullanabilirsiniz.

Bizler her zaman doğru ve güvenilir hizmet vermeye özen göstermekteyiz. Değerli danışanlarımızın istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunarken doğru fiyat aralığında satış yapmaktayız. Bizim için danışanlarımızın memnuniyeti önemlidir. Bizler sağlıklı ve güvenilir hizmeti tecrübe sahibi ekibimiz eşliğinde veriyoruz. Sizler de merkezimizi ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz ürünü güvenle alabilirsiniz. Ekibimiz her konuda size yardımcı olacaktır. Satın alma, ürün hakkında bilgi alma, bakım ve onarım işlemleri için merkezimizi her zaman tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR