• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkersan Ahşap ve Mobilya

Adres :

Özkersan, E5 Karayolu Üzeri Celaliye Kamiloba Caddesi No: 25 Kamiloba Büyüçekmece İstanbul İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muharrem Özcan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@ozkersanahsap.com

Whatsapp 1:

0 (537) 384 63 57

Whatsapp 2:

0 (549) 384 63 57

Whatsapp 3:

0 (537) 384 63 57

Whatsapp 4:

0 (549) 384 63 57

Özkersan Ahşap ve Mobilya olarak büyükçekmece Kereste Cinsleri, büyükçekmece Lambri Çeşitleri, büyükçekmece MDF Çeşitleri, büyükçekmece Playwood Çeşitleri, büyükçekmece OSB Çeşitleri, büyükçekmece Ağaç Ev yapımı, büyükçekmece Ahşap Çardak imalatı, büyükçekmece Pergole imalatı,büyükçekmece Bahçe Mobilyaları imalatı, büyükçekmece Ahşap Deckler imalatı, büyükçekmece Evcil Hayvan Barınakları imalatı, büyükçekmece Mutfak Dolabı imalatı, büyükçekmece Banyo Dolabı imalatı, büyükçekmece Raylı Dolap imalatı, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Kumburgazda, 6 dönüm kapalı ve açık alan üzerine kurulmuş olan fabrikamız gerekli bütün makine parkına sahiptir.
Ham madde üretildiği yerden alınmakta, fabrika arazisi üzerinde stoklanarak, doğrudan satışı yapılmakta veya kendi iç üretimimizde kullanılmaktadır..
Sektördeki en deneyimli ustalarla çalışmaktayız. Yeni personelimizin yetişmesi ve bizim standartlarımıza uygun hale gelmesi için, gereken bütün eğitim bu ustalar tarafından verilmektedir. Yalnızca yeterliliğe ulaşan personel bünyemize katılmaktadır. Biz işlerimizdeki kusursuzluğun böyle sağlanacağına inanıyoruz.
Sektörde 30 yılı aşkın sürede varız.
Ülkemizin atlattığı bütün ekonomik krizlerde,
geniş müşteri portföyümüz, müşteri sadakatini sağlamaktaki üstün başarımız, sektörde büyüyerek devam etmemizi sağlamıştır. Müşteri odaklı üretimimiz ve bu üretimdeki kusursuzluk arayışımızın, bizi bu günlere getirdiğinin bilincideyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR