• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkoç Koltuk Yıkama

Adres :

- Çanakkale » Çan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fahriye Özel - Yüksel Özel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 740 55 10

Whatsapp 2:

0 (545) 838 62 43

Temizlikte zorlu ve ulaşamadığınız birçok noktaya ulaşan, Özkoç Koltuk Yıkama firmamız birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir.

Temizlikte en zorlu alanlar hepimizin ortak noktasıdır. Ne kadar uğraşılsa da çıkmayan yâda daha fazla dağılan lekeler kötü bir görünüme yol açabiliyor. Koltuklar, sandalyeler, yataklar ve araba koltukları gibi kirlenen ama ebat ve şekil açısından istediğimiz anda çamaşır makinalarına atıp yıkayabileceğimiz ürünler değildirler. Bu ürünlerin temizlenmesi için bu ürünlere uygun temizlik aletleri ve ciddi efor gerekiyor. Bu tarz temizlik aletleri her evde bulunması mümkün olmayan tarzdandır. Bu nokta da Çanakkale temizlik sektöründe hizmet veren bir firma olarak devre biz giriyoruz.

Ebat ve şekil olarak yıkamada zorlandığınız ürünlerinizi sizler için son teknoloji temizlik aletlerimiz ve en kaliteli deterjan malzemelerimiz ile en kısa sürede, minimum seviyede güçle tertemiz yıkıyor ve sizlere teslim ediyoruz. Ürünlerinizi yıkarken ıslak kalmayacak şekilde buharlı makinelerimizle yıkıyor, nem rutubet, koku gibi sıkıntılarla karşılaşmamanızı sağlıyoruz.

Yoğun iş temposu arasında ciddi bir efor sarf ederek yıkamanız gereken kirli koltuk, yatak, sandalye veya araba koltukları gibi alanları yıkamaya vaktiniz yoksa güven duyup arayacağınız en doğru adres firmamızdır. Temizlenmesi zor alanları sizin için temizliyor ve tekrar kirlenmesinden korkmadan güvenle kullanacağınızın garantisini veriyoruz. Size düşün temizlenmiş alanları gönül rahatlığıyla kullanmak. Sizlere en uygun fiyata, en iyi kaliteyi sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR