• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özlem Akyel Beauty Academy

Adres :

Arabacıalanı Mah. Şehit Ali Kaya Sokak No: 20 ( Agora Avm Arkasındayız ) Sakarya » Serdivan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Akyel

E-Posta Adresi :

gamzeadar@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 497 11 18

Sakarya güzellik merkezi sektöründe siz değerli misafirlerimize güzellik, estetik ve sağlık uygulamaları ile hizmet vermekte olan salonumuz; aynı zamanda mesleki gelişim eğitimleri ile de hizmet sunmaktadır. Güzellik merkezi olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar etik ve mesleki ahlakımızdan ödün vermeden hem güzellik merkezi hem de eğitim merkezi olarak çalışmalarımızı sürdürdük. Yapmış olduğumuz başarılı uygulamalar ile adımızdan övgü ile bahsettirdik.

Faaliyet alanımızdaki tüm teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek siz değerli misafirlerimizi bilinçli bir şekilde yönlendirdik. Dolayısıyla faaliyet alanımızda en çok methedilen güzellik merkezlerinden biri olarak pek çok başarıya imza attık. Temel prensip edindiğimiz bu çalışma anlayışlarımız ile yolumuza devam etmekte kararlıyız.

Güzellik merkezimizde ileri teknoloji cihazların eşliğinde cilt bakımı, buz lazer epilasyon uygulamaları, kalıcı makyaj uygulamaları, protez tırnak ve kalıcı oje işlemleri, ipek kirpik uygulamaları aynı zamanda eğitimini de verdiğimiz uygulama ve işlemlerden bazılarıdır. Modern çağın en etkin yöntem ve uygulamalarını yakından takip ederek siz değerli misafirlerimizin beklentilerini karşılamak amacı ile sunuyoruz.

Merkezimizde önceliğimizi insan sağlığıdır. Dolayısıyla çalışmalarımızı sürdürürken gerek estetisyen kadromuz gerekse çalışma personelimiz hijyen kurallarına son derece hassasiyet göstermektedir. Kişiye özel sunduğumuz uygulamalar ve kullandığımız kaliteli dermotolojik ürünler ile güvenilir markaları kullanmaktayız. Güzellik merkezi olarak sadece bedeninize değil ruhunuza da hitap etmeyi önemsiyoruz. Amacımız içinizdeki güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmektir. Bunun için kendisini önemseyen tüm bayanları merkezimize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR