• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özlem Ay Güzellik Salonu

Adres :

Kükürtlü Mahallesi 1. Mutlular Caddesi Karaceylan Apartmanı No : 14/a ( Ramada Otel Çaprazındayız ) Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Ay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozlemay93@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 548 04 99

Tarihin her kesiminde kadınlar ve erkekler hem kendilerini daha iyi hissetmek hem de güçlerini, sağlıklı olduklarını diğer insanlara göstermek için güzel gözükmek için büyük çabalar harcamışlardır. Yakın zamana kadar gelinen süreçte zehirli olan birçok madde özellikle kadınlar tarafından makyaj malzemesi olarak kullanılmış ölüme kadar giden sağlık sorunlarına yol açmıştır. Günümüzde kozmetik endüstrisinin gelişmesiyle bu tür olaylar sona ermiş olsa da makyaj malzemelerinin uzun dönemli kullanımı insan cildini yine de yormaktadır. Bu yüzden cildin doğal yapısı ve güzelliğini koruyabilmesi amacıyla belirli aralıklarla cilt bakımı ve leke tedavisi yapılması büyük önem taşır.

Güzelliği tamamlayan diğer noktalar ise eller ve kaşlardır. El ve ayaklara yapılacak manikür ve pedikür işlemleri sadece güzel bir görünüm için değil, sağlık ve hareket rahatlığı açısından faydalıdır. Protez tırnak uygulamaları ve kalıcı oje uygulamaları da hem güzel bir görüntü eşliğinde kendinizi ifade etmeniz açısından hem de orijinal tırnakların korunması açısından yararlı olmaktadırlar.

Son olarak yüzlerde oluşan kırışıkların giderilmesi, kaş tasarımı, kirpik lifting uygulamaları ile yüzün güzelliğini tamamen ortaya çıkarmak ve etkileyici görünümü tamamlamak mümkündür.

Biz sağlığınız ve güzelliğinize katkıda bulunmak adına Bursa güzellik merkezi rekabetinde kapılarımızı siz müşterilerimize uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Eğitimli ve öz verili personelimiz ve önce kalite anlayışı ile kazandığımız güveni daha uzun yıllar sürdürmek adına, randevu almanız için telefonlarınızı bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR