• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özliya Koltuk Yıkama

Adres :

İzmit/kocaeli Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Çelik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 754 66 41

Whatsapp 2:

0 (542) 601 04 45

Kocaeli temizlik sektöründe koltuk yıkama çalışmalarımızla artık yorulmanıza son veriyoruz. Değişen ve gelişen teknolojinin getirdiği güzelliklerden biri de koltuk yıkama makineleri oluyor. Evinizde ve iş yerinizde bulunan koltuklarınızı profesyonellikle yıkıyoruz ve sizlere daha temiz koltuklar bırakıyoruz. Üstelik yıkama işlemlerinden sonra koltuklarınız ilk aldığınız gibi yeni halini alacak ve rengiyle içinizi rahatlatacak.

Ne yazık ki ev sahiplerinin yaptığı temizlik koltuklar için yeterli olmuyor. Uzman yardım almadan yaptığınız temizlikle koltuklarınızı detaylı temizleyemeyeceğiniz gibi koltuklarınıza zarar da verebilirsiniz. Renkte solma, koltuk yüzeyinde aşınma, uzun sure nemli ya da ıslak kalması sonucunda oluşabilecek koku bu zararlardan bazıları. Firmamız, uzman ekibiyle ve son teknolojiden faydalanarak kullandığı makinelerle koltuklarınız için kesin çözümlü, güvenilir temizleme işlemlerini uyguluyor.

Bir telefon kadar uzağınızdayız. Şehrimizde ev ve iş yerleri için yerinde koltuk yıkama hizmetimizle adresinize geliyoruz. Profesyonel ekibimiz ve kullandığımız yıkama malzemelerimizle koltuklarınıza hiçbir zarar vermeden detaylı temizliyoruz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz ve bu hizmetten kesintisiz yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda yataklarınızı da yerinde yıkıyor ve temizliyoruz. Ekibimizin çıkaramayacağı leke yoktur diyoruz, koltuk ve yataklarınızdaki tüm lekelere meydan okuyoruz. Sizlere sunduğumuz garantili hizmetimiz bütçenizi asla zorlamayacak. Uygun fiyatlarla çalışmalarımızı gerçekleştirmemiz sayesinde değerli müşterilerimizin memnuniyetini de yüksek tutuyoruz. Çünkü sektörde böyle kaliteli ve başarılı işleri uygun fiyatlarla yapan nadir firmaların başında geliyoruz. Siz de bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR