• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özse Güzellik Salonu

Adres :

Akkent Mah. 134012 Cad. No: 1/a ( Tambu Tatlı Yanı ) Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Yılmaz - Sema Büyükçelebi

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 808 10 67

Whatsapp 2:

0 (544) 881 34 74

Özse Güzellik Salonu firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. İnsanlar geçmişten bu yana kendileri istedikleri gibi görmek istemişlerdir. Bu sebeple de kendilerinde istemedikleri bazı özellikleri değiştirmek için çeşitli yöntemler kullanmışlardır. Günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile beraber artık insanların kendilerinde ufak değişiklikler yapması çok kolay bir hal almıştır. Bu sebeple de sizlere Gaziantep güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız Özse Güzellik Salonu olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Firma olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerin tamamı müşteri odaklı olup sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda gerçekleşmektedir.

Firma olarak sizlere çok çeşitli bir hizmet portföyü sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır; kaş tasarımı, kalıcı eyeliner, kalıcı makyaj uygulaması, ipek kirpik uygulaması, jel tırnak uygulaması, iğneli epilasyon, dermapen cilt bakımı ve lazer epilasyon başta olmak üzere sizlere saha birçok hizmeti sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin tamamı müşteri odaklı olup sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda gerçekleşmektedir. Sizlere sunduğumuz hizmetleri de hijyenik ortamlarda alanında gerekli eğitimi almış ve profesyonel çalışan iş arkadaşlarımız ile birlikte sizlere sunmaktayız.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri en uygun fiyatlar ile birlikte sizlere sunmaya çalışmaktadır. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilir ya da bizzat merkezimizi ziyaret edilebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR