• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özser Ambalaj & Temizlik Ürünleri

Adres :

- İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serhat Mavzer

E-Posta Adresi :

serhatmavzer@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 303 41 39

Whatsapp 2:

0 (544) 274 19 93

Hayatımızdaki en önemli şeylerden birisi olan ambalaj ürünleri ile hizmet veren firmamız alanında kendini kanıtlamıştır. Birbirinden farklı ve özenle hazırlanan ürünlerimiz, işlevsel farklılıklarla talepleri fazlasıyla karşılamakla istikrarlı bir şekilde devamlılığı sağlamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyacını karşılarken görsel olarak da çeşitlilik sunarak beklentilerini en güzel şekilde karşılamaktayız. Ambalaj ürünlerimizdeki kaliteden ve herkese hitap eden uygun fiyatlardan siz de yararlanabilirsiniz.

Bulunduğumuz ortamları yaşanır kılan günlük rutin akışa yön veren hassasiyetlerimizden olan temizlik için bir takım malzemelere ihtiyaç duyarız. Hepimizin aklına ilk gelen malzeme deterjan olsa da bu alan aslında çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Firmamız özellikle deterjanların uygulanmasında kullanılan ekipmanlar ile temizlik malzemeleri imalatında da faaliyet göstermektedir. Her türlü ambalajı kapsadığı gibi bu alanda da kaliteyi siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Geniş kitlelere hitap eden firmamız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak potansiyele sahiptir.

İstanbul ambalaj, siz değerli müşterilerimizin zevklerini dikkate alarak özenle hazırlanan ve çok yönlü çeşitlilik sunan kaliteden ödün vermeyen bir hizmet sunmaktadır. İçerisinde bulunduğu sektörde sürekli yenilenerek her zaman daha iyiyi verme çabası içinde olan firmamız alanında profesyonel kadrosu ile her zaman hizmetinizdedir. Görsel olarak her tarza hitap eden ürün çeşitliliğimiz ve üstün kalitemiz ile daha geniş kitlelerde kalıcı olmakta iddialıyız. Hayatınızı kolaylaştıracak pratik malzemeler olduğu gibi farklı ürünlerle de karşılaşma imkanı bulabilirsiniz. İnternet sitemize giriş sağlayarak aradığınız veya arayıp da bulamadığınız her şeyi temin etmeniz mümkün. Detaylar için sitemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR