• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özsoy Ticaret Sırma Su

Adres :

Gazi Mustafa Kemal Mh. Vatan Cad.4110 Sok.no5 Seyrek Köy Menemen/izmir İzmir » Menemen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orçun Aşkar

E-Posta Adresi :

askar.orcunn@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 268 10 77

Whatsapp 2:

0 (541) 268 10 77

Son yıllarda giderek artan sanayileşme ve bunun beraberinde getirdiği çevre kirliliği maalesef yeme içme alanında bizlere olumsuz olarak sirayet ederek içtiğimiz suyun bile temiz ve güvenli olup olmadığından şüphe duyar hale gelmekteyiz. Bu alanda sunulan çözüm önerilerinde bile fırsatçılar ve halkın güvenini suiistimal etmek üzere bekleyen art niyetli kişiler hasebiyle zaman zaman çığırından çıkan sorunlarla karşılaşmak da önlenemez bir hale gelmektedir. Bu bağlamda sizlerin gönül rahatlığı ile tüketebileceği kaynağından doğal ve saf suları sizlerle buluşturmayı boynumuzun bir borcu olarak kabul ederek Özsoy Ticaret Sırma Su olarak İzmir alışveriş sektöründe sizlere hizmet vermekteyiz.

Profesyonel hizmet kalitesi ve güler yüzlü çalışanları ile sizleri memnun edebilmek adına var gücüyle çalışan firmamız, sektördeki gelişmeleri de yakında takip ederek sizler için en iyi hizmeti sunmanın yollarını aramaktadır. Yenilikçi ve mücadeleci hizmet anlayışımız ile hizmet kalitemizi her daim bir adım ileri taşımayı amaç edinerek bu doğrultuda yenilikçi çözüm önerileri üretmeye çalışmaktayız. Hızlı ve güler yüzlü servis hizmetlerimiz ile çok fazla beklemeden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Sizler de İzmir’de bu alanda güvenebileceğiniz profesyonel bir kuruluş arıyor, içiniz rahat bir şekilde en doğal ve sağlıklı hizmet koşullarını beklemeden, zor duruma düşmeden içiniz rahat bir şekilde almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir en uygun ödeme koşullarıyla en verimli hizmet almanın tadını çıkarabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR