• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öztek Sürücü Kursu

Adres :

Rafetpaşa Mahallesi 5351/1 Sokak No 54/a Yeşilova Bornova İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gündüz Gülmez

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

oztekmtsk@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 572 51 51

Kursumuzun önceliği, trafiğin can güvenliği konusundan ne denli önemli bir rol olduğunun farkındalığını yaratmaktır. Uzman kadromuz ve son model araçlarımızla hizmet sektöründe yerimizi almaktayız. Ayrıca otomatik veya düz vites araç seçeneğiyle müşterilerimizi rahat sürüş imkanı sunmaktayız.

Müşterilerimizin isteğine uygun, saatini kendinizin belirlediği özel ders imkânlarımızla da ayrıcalıklarımızı sürdürmekteyiz. Geniş araç filomuzla hizmetimizi bir adım öteye taşımaktayız. Özellikle anlayışlı ve güler yüzlü personellerimizin bulunduğu firmamız, hatırı sayılı müşteri teşekkürleriyle de sunmuş olduğu hizmetleri daha ileri seviyelere götürmekte, daha üstün ivmeler yakalamaktadır. Bununla beraber firmamız, hayatımızın her döneminde karşılaşabileceğimiz trafik sorunsalına daha pratik ve daha seri çözümler üretebilme yetisine sahip sürücüler yetiştirmeyi hedef haline getirmiştir.

İzmir’de sürücü kursu hizmet görevini üstlenen firmamız farklılık yaratma konusunda iddialı ve azimle bu iddiasını gerçekleştirme çalışmalarını yürütmektedir. Yeniliğe açık ve yürütmüş olduğumuz hizmet hassasiyetinin bilincinde olarak sorumluluk almakta ve bu sorumluluğu çalışanlarımıza an be an aktarmaktayız.

Sektöre öncülük eden firmalar arasında yer almanın haklı gururunu yaşarken aynı zamanda daha iyi olma yolunda hız kesmeden ilerlemekteyiz. Sizlerin fikirleri daima önem taşımakta olup, istekleriniz ve yüksek standartlar çerçevesinde hizmet politikamız şekillenmektedir. Büyüme yolunda titizlikle yürütülen ARGE çalışmaları da sektörde söz sahibi olmamızın başlı nedenlerindendir. Var oluş hedefimizden şaşmadan, doğru ilerleme adına ilk günkü gibi heyecanımızı kaybetmeden sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR