• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öztürk Anahtar & Hırdavat

Adres :

Oğuzlar Mh., 1597. Sk., No: 9b/12 Elvankent Etimesgut Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rüstem Öztürk

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 471 41 33

Whatsapp 2:

0 (536) 471 41 33

Anahtarlar evlerimizin, otomobillerimizin güvenli bir şekilde dış etmenlerden korunmasını sağlayan şeylerdir. Günümüzde çelik kapılar, eski ahşap kapılar hatta otomobiller için birçok farklı anahtar çeşidi bulunmaktadır. Tüm bu anahtarlar sayesinde evlerimizin ya da otomobillerimizin kapısını kilitleyebilmekte ve biz uzaktayken ya da içlerindeyken güvende kalabilmelerini sağlayabilmekteyiz.

Anahtarlar evlerin kapısını açmamıza yaradığı gibi kapı kilitli olduğu durumlarda evlerimizin anahtarları yanımızda değil ise içeri girmemizi de neredeyse imkansız hale getirebilmektedir. Güvenlik amaçlı bir tedbir olması yanı sıra kimi durumlarda mağduriyeti de beraberinde getirebilmektedir. Anahtarınızı evde unutmanız ya da herhangi bir yerde düşürmeniz ve kapıda kalmanız durumunda Ankara anahtar ve çilingir sektöründe hizmet sunmakta olan profesyonel firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat müşterilerimizin hizmetine açık olan firmamızı aramanız durumunda en kısa süre içerisinde ilgili adrese gelerek kapınızın hiçbir şekilde zarar görmeden açılmasını ve eve girebilmenizi sağlayacağız.

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren hizmet kalitesini artırmayı hedeflemekte, bu sayede teknolojinin gelişmesi ile birlikte ortaya çıkan yenilikçi ürünleri eski ve kullanışsız olanları ile değiştirmektedir. Daha teknolojik ürünleri kullanmamız sayesinde müşterilerimizin yeni anahtar ihtiyaçlarını daha hızlı ve daha doğru bir şekilde karşılayabilmekte, çektirilen anahtarlarda kapıyı açmama gibi problemlerin tamamen ortadan kalkmasını sağlayabilmekteyiz. Aynı zamanda çilingir hizmetimizde kapılarınızı açmak için hiçbir şekilde kapınıza ya da kilidine zarar vermeden kapılarınızı açmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR