• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öztürk Professional Car Wash

Adres :

Gevher Nesibe Mah. Gür Sokak No: 24 Kocasinan/kayseri (sistem Hospital Yanı) Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Öztürk

E-Posta Adresi :

mercedesbenz3883@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (532) 050 12 62

Whatsapp 2:

0 (532) 050 12 62

Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde faaliyetlerini sürdürdüğümüz firmamız otomotiv sektöründe hizmet vermektedir. Öztürk Professional Car Wash olarak özverili çalışma ilkemizle, gerektiğinde inisiyatif alarak ve de kaliteli bir hizmet sunmak üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Firmamızın nihai ulaşmak istediği hedef Kayseri otomotiv sektöründe lider bir firma haline gelmektir. Bu sebeple de sektör içerisindeki rakiplerimizi yaptığımız çalışmalarla eleyerek otomotiv sektöründe ön plana çıkmaktayız. Çünkü müşterilerimizle kurduğumuz iletişimden kaynaklanan karşılıklı güven ile firmamız kendini sektör içerisinde tanıtarak saygınlığa ulaşmış ve de en çok tercih edilen firma konumuna gelmiştir.

Alanında uzman ekibimizin sunduğu güler yüzlü ve saygılı hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz tarafından büyük bir memnuniyet ile karşılanmaktadır. Bu da firmamız adına memnun edici bir adımdır. Zira çalışmalarımızın temelinde yatan esas müşteri memnuniyetidir. İnsana yönelik bir çalışma prensibini benimseyen firmamız istek ve beklentilerinize en doğru ve etkili şekilde yanıt vermektedir. Ayrıca çalışanlarımızın da deneyim ve tecrübeleri sayesinde müşterilerimizin problemlerine daha doğru bir şekilde eğilerek problemlerini etkili ve hızlı bir şekilde çözmektedir.

Firmamız bünyesinde bir çok hizmeti barındırmaktadır. Bu hizmetlerden bazıları; seramik kaplama, fırçasız yıkama, boya koruma, zift temizleme, pasta cila, aksesuar, amerikan cam film, buharlı detaylı temizlik, motor temizleme şeklinde sıralanabilir. Tüm hizmetlerimiz alanında uzman kişiler tarafından profesyonel bir şekilde uygulanmaktadır. Bu da siz değerli müşterilerimiz tarafından bizlere memnuniyet ve sadakat olarak geri dönmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR