• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özyol 1453 Hafriyat

Adres :

Trabzon Vakfıkebir Trabzon » Vakfıkebir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Özdemir -fazlı Yolcu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 466 61 76

Whatsapp 2:

0 (532) 666 93 62

Whatsapp 3:

0 (543) 466 61 76

Whatsapp 4:

0 (532) 666 93 62

Gerek inşaat çalışmaları gerek yol çalışmaları gibi birçok farklı noktada uygulamalar sonrasında ortaya istenmeyen inşaat atıkları çıkacaktır. Hafriyat olarak adlandırılan bu atıklar belirli bir bölgeye uzaklaştırılarak, çalışma alanı daha stabil ve sorunsuz bir hale getirilebilir. Bu amaç ile Trabzon Vakfıkebir ilçesinde aradığınız fazlalığı elde edebilmeniz için sizlere Özyol 1453 Hafriyat olarak hizmet veriyoruz.

Özyol 1453 Hafriyat işletmesi olarak sahip olduğumuz nitelikli araçlar sayesinde işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için 365 gün hizmetinizde yer alıyoruz. Firmamız Trabzon hafriyat hizmetleri konusunda bilinen en eski işletmelerden biri olarak çok geniş bir araç parkuru ile hizmet vermektedir. Yapı inşaat sektörü içerisinde gereken ağır nakliyat hizmetleri, temel kazı işleri, bina yıkımı, kiralık kepçe hizmetleri, temel açma hizmetleri, kanal kazma, dar alan bina yıkımı, kanal dolgusu ve temel hafriyatlarınızda firmamızdan en hızlı hızlı hizmetleri talep edebilirsiniz.

Firmamızın gerçekleştirdiği her hizmet özenli ve kurallı bir yapıda işleyiş gösterdiğinden dolayı hiçbir sorunla karşılaşmadan sonuca ulaşabilirsiniz. Özellikle kullandığımız son teknoloji araçlar mutlak bir şekilde bakım ve kontrol ile hizmete sunulduğu için hiçbir endişe duymadan hizmet alabilirsiniz.

Operatör desteği ile birlikte istediğiniz her gün temel hizmetlerimizi talep edebilir ve çalışma alanında güvenlik koşulları ile rahatlık elde edebilirsiniz. Tüm prosedürleri, kuralları ve ücretsiz noktaları göz önünde bulunduran firmamız, hem araç konusunda hem de personel konusunda eğitimli, donanımlı ve özenli bir yapıya sahiptir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR