• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özyurt Forklift Kiralama

Adres :

Girne Mah. Irmaklar Sok. Küçük Yalı İş Merkezi D Blok No: 72/22 İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alpay Özyurt

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 438 11 05

Whatsapp 2:

0 (532) 722 02 81

Tüm sektör ve alanlarda yükleme hizmetlerinize kalıcı çözümler sunan firmamız Özyurt Forklift Kiralama birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Teknolojinin gelişmesi ile beraber eskiden yoğun kas gücü gerektiren kimi işler, yeni aletler yarımıyla artık çok daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Depolama işlemleri başta olmak üzere, birçok endüstriyel alandaki iş kolunda forkliftler hizmet vermektedir. Kas gücü ile kaldırılması mümkün olmayan ağırlıktaki mal ve yükleri kaldırarak, taşıma alanında istenilen bölgeye rahatlıkça götürmeyi sağlayan forkliftler, daha zahmetsiz bir çözüm sunmaktadır.

İçten yanmalı ve elektrikli motorların yardımı ile çalışan forkliftler, iç dizayn şartlarına ve kullanım özelliklerine göre ayakta yada oturarak kullanılabilmektedir. Emniyetli ve güvenli bir şekilde mal ve ürünlerin taşınmasını sağlayan forkliftler, aşırı güç kullanımı ve doğabilecek hasarlardan koruma sağlamaktadır. Ancak her işte olduğu gibi forklift kullanımında da, güvenli bir sürüş ve operatör tecrübesi oldukça önemlidir. Kullanımı kolay gibi gözükse de, en önemli önceliğin çevre ve sürücü güvenli olduğu düşünülecek olunursa, işinde ehil olan operatörler tarafından sürülerek yönlendirilmeleri oldukça önemlidir.

Forklift operatörleri, makinanın düzenli periyodik bakımlarını yaparak kontrol eder, ayrıca yapılacak olan her yükleme öncesi ve sonrası tüm aksamları kontrol etmeleri gerekmektedir. Bizde Özyurt Forklift Kiralama olarak, sizlere liman, inşaat, mağazacılık, elektronik, sanayi ve gemiler gibi hemen her endüstri ve sektörde kullanabileceğiniz hizmetler sunuyoruz. Kiralama alanında en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlara bulabileceğiniz firmamızdan fiyat almadan forklift kiralamayın. İstanbul yol yardım ve forklift kiralama hizmetlerini sizlerle buluşturan firmamız, Maltepe ilçesinde sizlere hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR