• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pak Koltuk Yıkama

Adres :

- Diyarbakır » Bağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülşen Fidancan - Fırat Fidancan

E-Posta Adresi :

gulsenfidancan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 557 91 35

Whatsapp 2:

0 (536) 574 60 21

Diyarbakır/ Bağlar da bulunan firmamız, koltuk yıkamada öncü firmaların arasına girmeye aday olmuştur. Siz müşterilerimize mükemmel temizlik anlayışını yaşatmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Temizlik sektöründe alanında uzman, deneyimli ve işini severek icra eden personellerimiz ile bulunduğunuz adrese gelerek kaliteli hizmetimizi sunuyoruz. Temizlik, sağlık açısından en başta gelen konular arasındadır. Hayatımızın çoğunu üzerinde geçirdiğimiz koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, oto koltuk ve yataklarınızı elimizde bulunan son teknoloji makinalarımız ve en kaliteli, sağlığa zararlı olmayan deterjanlarımız ile derinlemesine temizlik hizmeti sunuyoruz.

Koltuklarımızda geçirdiğimiz zaman dilimine göre kirlenme, yıpranma ve lekelenme gibi durumlar söz konusudur. Hatta kumaş altında kendine yer edinmiş mikroplar insan sağlığını tehdit etmektedir. Genellikle solunum yolları iltihaplanması gibi kötü sonuçlar doğurabilir. Biz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünerek en kaliteli hizmet anlayışını benimsemekle kalmadan , güvenilir ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir hizmet sunuyoruz.

Zamanın değerli olduğu bilincinde olarak, dilediğiniz saat diliminde tam zamanında kapınızda olarak sizlere memnun kalacağınız bir hizmet vaat ediyoruz. Hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmeniz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız. Müşterilerimizin memnuniyeti için gerekli bütün koşulları sağlayarak , sizlerin talep ve beklentileriniz doğrultusunda her daim en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Randevu ve bilgi almak isterseniz sistemdeki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yerimizi ziyaret ederek karşılıklı görüşme sağladıktan sonra dilediğiniz adreste sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR