• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pak Mutfak

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Kor Sokak No: 1/a İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atilla Kaleli

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

erayuludag02@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 496 53 77

Whatsapp 2:

0 (553) 638 05 34

Pak Mutfak ailesi olarak İstanbul hizmet sektöründe çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Yıllar önce çıktığımız bu yolda müşteri memnuniyetini daima ön planda tuttuk. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına her zaman en doğru çözümleri sunmak adına özenle, dikkatle ve titizlikle çalışmalar gerçekleştirdik. Müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılamak adına kalite standartları içinde hizmet vermeye gayret ediyoruz. Sizlerin istek ve ihtiyaçlarına her zaman en doğru çözümleri sunmak için özenle çalışmaya devam edeceğiz.

Pak Mutfak ailesi olarak satışa sunduğumuz birçok ürünün kaliteli ve uygun fiyatlı olmasına dikkat ediyoruz. Bildiğiniz gibi her mutfağın olmazsa olmaz bazı ihtiyaçları bulunur. Mutfakta bir şeylerin hazırlanması için ihtiyaç duyacağınız ürünleri firmamızdan rahatlıkla temin edebilirsiniz. Geniş kapsamlı hizmet veren firmamızda aradığınız kalitede ürünleri bulacağınıza emin olabilirsiniz. Tencere setleri, tava setleri, düdüklü tencere, çaydanlık gibi birçok mutfak ürünü mağazamızda yer alıyor. Kullandığınız araç gereçlerin zarar görmesi sonrasında ürünün tamiri, bakımı ve onarımını için mağazamızı tercih edebilirsiniz. Sabah saat 09:30 ve akşam saat 19:30 arasında açık olan mağazamıza uğrayacak ürün incelemesi yapabilir, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Kullandığınız mutfak araç gereçlerinin parlatma işlemi için mağazamızı tercih edebilirsiniz. Ürünlerinizin zarar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Biz, mağazamızda yılların bilgi ve birikimiyle sizlere hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü, samimi ve saygılı ekibimizle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR