• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pala Oto Servis

Adres :

Yenibosna Merkez Yenibosna Beşyol Aydoğdu Sok. No: 3 İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurullah Karamavuş - Asım Pala

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

nurullahkaramavus@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 662 31 01

Whatsapp 2:

0 (535) 377 85 98

Tüm Bahçelievler ve çevresinde hizmet vermekte olan firmamız Pala Oto Servis birmilyonnoka.com un üyesidir. İstanbul oto servis ve tamirhane sektörü içinde hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimiz için; bilgisayarlı arıza tespiti, araç periyodik bakım servisi, şanzıman bakımı, oto yağ değişimi, oto fren servisi, oto direksiyon tamiri mekanik bakım olarak saydığımız hizmetleri sunmaktadır. Firmamız sektörde müşterilerimize verdiği hizmetlerle lider vasıflı bir firma olmuştur. En iyi olana kadar da çalışmaları aynı hızla devam edecektir.

Firma çalışanlarımız genç, dinamik, her marka model arabadan anlayan, profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Çözüm odaklı yaklaşımları ile müşterilerimizin araçlarındaki arızayı tespit edip gerekli hizmeti en kısa zaman içinde uygularlar. Firmamızda müşteri memnuniyetine çok önem verilmektedir. Sunduğumuz hizmetler, fiyatlarımız ve kısa zamanda çözüm sunmamız müşterilerimize verdiğimiz değerin göstergesidir. Diğer önem verdiğimiz konu ise kaliteli hizmet sunumudur. Müşterilerimizin araçlarında tamir sırasında kullandığımız tüm malzemeler en kaliteli malzemelerdir. Firmamız araç tamiri yanı sıra araçlarınız için gerekli olan malzemelerin satışını da yapmaktadır.

Firma olarak sektöre yıllarca emek vermiş bir firmayız. Bu sayede tecrübelerimizle müşterilerimizle büyük bir aile olduk. Hızlı ve geniş servis ağımız ile her zaman müşterilerimizin yanındayız. Sunduğumuz hizmetlerin fiyatları piyasadaki fiyatlara oranla oldukça makul seviyelerde kalmaktadır. Bizlere whatsapp hatlarımızdan ya da web sitemizden ulaşabilir, araçlarınızla ilgili her türlü konuda destek alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR