• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Palandöken Karden Halı Sarayı

Adres :

Müftüsolakzade Mahallesi Forum Avm. Yanı Solakzade Cami Altı No: 35 Erzurum » Palandöken

Sektör :

Yetkili Kişi :

Enes Özkorucuklu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 134 95 53

Palandöken Karden Halı Sarayı adlı firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan, Erzurum’da alışveriş sektöründe hizmetlerini sunan, birmilyonnokta.com üyesi bir firmadır. Halı, yaşam alanlarında ilk göze çarpan, dekorasyonun büyük bir parçasını oluşturan, zemine serilen bir eşyadır. Halının kaliteli olması, uzun ömürlü olabilmesi açısından önem taşımaktadır. Bu nedenle güvenilir firmalardan halı alışverişi yapmak önem arz etmektedir. İşte bu noktada yıllardır bu sektörün içinde olan bir firma olarak biz, siz değerli müşterilerimiz için, kaliteli ve uzun ömürlü halılarımızı beğeninize sunarak hizmet sağlıyoruz.

Şönil kilim modelleri, peluş halı, cami halısı, kaymaz tabanlı halı, vanessa halı ve artemis halı modelleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Geniş ürün yelpazemiz, renk skalamız ve modellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Alanında profesyonel ve deneyim sahibi ekip arkadaşlarımızla birlikte sizlere halılarımız hakkında bilgi veriyoruz. Aklınızda soru işareti kalmaması adına detaylı olarak merak ettiklerinizi sizlere aktarıyoruz.

Erzurum alışveriş sektöründe hizmet sağlamakta olan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sizlerin talep ve beklentilerini tümüyle karşılamak temel hedeflerimiz arasındadır. Misyonumuz, bu sektörde akla gelen ilk firma olmaktır. Kaliteli ve uzun ömürlü halılarımız, kilimlerimiz, alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız, çeşitli modellerimiz, ekonomik fiyat politikamız ile güvenle alışverişleriniz için tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak, fiyat öğrenmek için bizlere ulaşabilir ya da işletmemizi ziyarete gelebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR