• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Palms Fit Zayıflama Merkezi

Adres :

Güvenevler Mah. 1925 Sok. Tunapoint Apt. Zemin Kat No: 5/a ( Forum Avm Civarı ) Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Müjgan Say

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 577 25 67

Mersin sağlık sektörünün yeni üyelerinden sayılan Palms Fit Zayıflama Merkezi adlı firmamız birmilyonnokta.com sitesinin de bir üyesidir. Özel zayıflama merkezi olan firmamız pilatesin yanında yoga sınıfları ile de siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Cinsiyet fark etmeksizin herkese kapısı açık olan firmamız sadece zayıflama değil sağlığınız için de gerekli tüm hizmetleri sunmaktadır. Sağlık için kilomuz her zaman dikkat etmeliyiz. Zayıflamak birçoğumuzun büyük arzusu evet ama bunu olabildiğince doğal ve sağlıklı yoldan yapmalıyız ki sağlığımız için uğraşırken sağlığımızdan olmayalım. Kurumumuzdaki tüm yöntemler günceldir ve sağlık açısından onaylanmıştır. İlgili personellerimiz bu kurumda çalışmaya hak kazanabilmek için tüm belgelere sahiptir. Tamamen nitelikli kişilerle ve onaylı yöntemlerle merkezimizde istediğiniz kiloya, inceliğe, fitliğe ve sağlığınıza kavuşacaksınız.

Siz değerli müşterilerimiz buraya düzenli devam edip gereken her şeyi disiplinle uyguladığınızda çok kısa sürede vücudunuzdaki değişimleri hissedeceksiniz. Güler yüzlü ve hoşgörülü çalışanlarımızın yoğun ilgisi ile ne yapmanız gerektiğinden birebir emin olacak ve rahatlıkla ortama uyum sağlayacaksınız. Yoga derslerimiz ile her gün daha sağlıklı, daha dinç, daha özgür ve daha motive hissedeceksiniz.

Sizin sağlığınız bizim için her şeyden önemli olduğu için kurumumuzdaki her şeyin temeli sağlık olarak alındı. Tabi ki sizi istediğiniz kiloya, inceliğe ulaştırmak bizim görevimiz fakat biz bunun sağlık olmadan hiçbir anlam ifade etmediğini biliyoruz. Önce sağlık sonra fit yaşam…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR