• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Papatya Peruk

Adres :

Osmanağa Mah. Kuşdili Cad. Azampalas Apt. No: 47 D: 5 Kadıköy İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasemin Turan- Yusuf Turan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yaseminturan.34@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 066 14 25

Whatsapp 2:

0 (532) 066 14 25

Saçlarınızda hızlı bir değişiklik elde etmek ve kendinize bambaşka bir görünüm sağlamak istiyorsanız, iyi bir saç bakımı ile değişiklik gerçekleştirmeniz ya da peruk gibi bir aksesuar kullanmanız gereklidir. Peruk, gerçek saç ile elde edilen bir saç modelleme aracı olarak hem sanatsal faaliyetlerde hem de gündelik olarak kullanılabilir. Ancak iyi bir peruk bulabilmek için İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alan Papatya Peruk olarak size hizmet veriyoruz.

Papatya Peruk firması olarak, İstanbul takı ve aksesuar sektörü içerisinde önemli bir işletme oluşturuyoruz. Sunduğumuz gerçek saçlar ile elde edilen peruk ürünleri farklı saç renkleri ve modelleri için en pratik tercihi oluşturuyor. Bu sayede uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli peruk ürünleri ile fırsat elde edebilirsiniz.

365 gün boyunca hizmet sunma standardına sahip olan firmamız, 15 yıla yakındır saç uzatma, keratin, mikro kaynak, çıt çıt peruk gibi birçok farklı ürün türü sunmaktadır. Değerli müşterilerimize her zaman en iyisini ve mükemmelini sunmak için yaptığımız revize çalışmaları ile çağa ayak uyduran bir yapı ile son teknolojileri kullanıyoruz.

Vizyonumuzu geliştirmemiz sayesinde daha iyi ve daha mükemmel bir hizmet sunmak amacıyla suratlı bir değişim gerçekleştiriyoruz. Çünkü müşterilerimize ürünlerimizi yüksek bir kalite ile sunmak ve uygun fiyat sağlamak en önemli standardımızdır. Medikal tül, gerçek saç ve sentetik peruk olmak üzere farklı çeşitleri uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR