• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Papel Tasarım

Adres :

Masko Mobilyacılar Çarşısı 3b1 Blok No : 30 İkitelli İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Saygın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

papeltasarim@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 174 29 78

Yenilikçi firmamız Papel Tasarım birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul iç dekorasyon firmaları arasında bulunan firmamız her zaman sektörün öncüleri arasındadır. Ev dekorasyonuna yeni bir soluk getiren firmamız ürettiği mobilyalarla müşterilerimizin yoğun ilgisini görmektedir. Müşterilerin hayal ettikleri tasarımları gerçekleştirmek üzere çalışmalar yapan firmamız bu konuda pek çok başarıya da imza atmıştır. Evlerinizde, iş yerleri ve ofislerde, çocuklar için yapılan oyun salonlarında çok değişik projelere ev sahipliği yapmaktayız.

Çocuk odası mobilyaları, banyo mobilyaları ve mutfak tasarım mobilyaları müşterilerimizin en çok talep ettikleri iç mekan tasarımlarıdır. Çocuk odalarında çocuklarınızın hayal gücüne ışık tutmaya çalışmaktayız. Yataklarını, gardıroplarını istedikleri şekilde tasarlıyor ve çiziyoruz. Mutfaklarınızı ve banyolarınızı daha ferah gösterecek şekilde renk uyumu yakalayıp hem kullanışlı hem de göz zevkinize hitap eden mobilyalar üretiyoruz. Dar alanları daha kullanışlı ve daha geniş gösteren mobilyalar üretiyoruz. Tasarımlarını yaptığımız masalar, aynalar, sandalyeler, TV üniteleri ve sehpalar evinize çok farklı bir hava katacaktır.

Kaliteli malzemelerle ürettiğimiz estetik tasarım mobilyalarımız müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve sektördeki gücüyle ayakta duran firmamız zaman içinde müşterilerimizin güvenini de kazanmıştır. Mobilyaların yanı sıra aksesuar satışımız da bulunmaktadır, aksesuarlarda da yine her yerde göremeyeceğiniz tasarımları beğeninize sunmaktayız. Makul fiyat prensibimizle kaliteli hizmeti bütçenizi yormadan almanızı sağlamaktayız. Satış sonrasında da teslimat, tadilat ve montaj hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR