• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Paris Mobilya Dizayn

Adres :

Yeni Mahalle Cumhuriyet Bulvarı No: 89 (işler Petrol Ofisi Karşısı) Midyat Mardin Mardin » Midyat(Estel)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Sefa Akyüz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

msefaakyuz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 863 48 48

Whatsapp 2:

0 (545) 863 48 48

İnsan yaşam alanları olan binaların çeşitli içerikleri de olması ile değişken içerikli ancak ihtiyaç duyulan mobilyalar mevcuttur. İnsan konforu açısından kullanılan bu araçlar çeşitli şekillerde bulunurken güvenilir ve kaliteli ürünlere her daim ihtiyaç duyulmaktadır.

Güvenilir mobilyalara erişimin adresi olarak daha fazla sayıda müşterimize ulaşmaya devam etmekteyiz. Mardin Midyat Paris Mobilya Dizayn adı ile sektöre girmişliğimizden bu yana her daim müşterilerimizi düşünerek hareket etmekteyiz. İş prensibimizi oluşturulan müşterilerimizin memnuniyeti sonucunda her daim kendimizi değiştirmemiz müşterilerin dileklerini dinleyerek hareket etmemizdir.

Evlenecek gençler için çeyiz paketleriniz kolaylıkla sunarken diğer yandan da mobilya imalatı, baza çeşitleri, sürgülü dolaplar, koltuk takımları, çeşitli mobilya satışları ile isteklere geniş ölçüde erişmeye çalışıyoruz.

İletiye dönük olarak sunduğumuz her ürünü teknolojiyi yakından takip ederek oluştururken sunmada da her türlü kaliteli sunuş biçimi ile kaliteli olan tüm ürünleri müşterilerimize ulaştırtıyoruz. Mobilyaların sadece bir alanda bulunmaması yani çok yönlü olması da sunulan hizmetin içeriğini değiştirmek için yeterlidir. Bunun içinde gereken değişimleri izleyerek kendimize de mobilyalarımıza da yön vermekteyiz.

Belirtmek gerekiyor ki tüm ekip üyelerimiz alanında uzman olan kimselerden meydana gelirken deneyimli olarak alanda hizmet vermektedir. Sektöre girişimizden bu yana herkesin beğenisini toplamış olmamızı güvenli şekillerde sunduğumuz içeriklerimize borçluyuz. Müşterilerimiz kadar rakiplerimizin de sevgisini kazanmamızı bunlara borçlu olurken geride kalmadan geleceğe daha iyi hazırlanmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR