• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Park Et ve Besi Çiftliği

Adres :

Aydınlık Evler Mah Ataseven Cad 30/c Selçuklu Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Bülbül

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mbulbul4488@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 460 12 66

Whatsapp 2:

0 (541) 460 12 66

Kırmızı et ve tavuk eti üretimi sağlayan ve bunları size ulaştırma konusunda hizmetler sunan firmamız yerli ve taze etlerin sizlere ulaştırılmasını sağlamaktadır. Özel olarak tarafımızdan yapılan besicilik ile üretilen bu etler oldukça lezzetli ve tazedir. Kırmızı et ve tavuk eti konusunda sizlere her zaman en lezzetli ve taze etleri sunmaktayız.

Her şeyden önce sağlığınızı düşünerek en doğal şekilde yetiştirilen hayvanlardan üretilen etlerin sizlere sunulmasını sağlamakta olan firmamız bu alanda en başarılı çalışmaları yürütmektedir. Tarafımızca yapılan hayvan besiciliği ile üretilen en güzel etlerin sofranıza gelmesi için en güzel şekilde çeşitlendirilmesi de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Konya hayvancılık ve kasap ürünleri konusunda sizlere en başarılı hizmetleri sunan firmamız et çeşitleri konusunda geniş bir ürün çeşitliliğini sizlere sunmaktadır. Kendi yaptığımız besicilik ile sizlere en güvenilir eti sunmakta ve sürekli artan satışlarımız ile taze etleri sizlere sunabilmekteyiz. Alanında başarılı hizmetleri nedeni ile çok tercih edilen firmamız sizlerden çok övgü almaktadır. Bu şekilde çalışmalarımızı geliştirmekte ve sizlere daha kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Her zaman sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak yaptığımız çalışmalarımızda, sizlere en kaliteli ve taze etlerin sunulmasını başarmaktayız. En ekonomik maliyetler ile et tüketimini sağlamakta olan firmamız ülkemizin kaynaklarının kullanılması ve geliştirilmesi konusunda da başarılı çalışmalar yürütmektedir. Hayvancılığı profesyonel bir şekilde yaparak sizlere en kaliteli ve taze etin ulaştırılmasını sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR