• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Parkecim Mehmet

Adres :

Eşref Dinçer Mah. Hürriyet Cad. No: 19/a Bursa » Gemlik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Gülgör - İbrahim Gülgör

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 793 21 52

Whatsapp 2:

0 (552) 346 98 17

Parkecim Mehmet çalışanları olarak verdiğimiz hizmetin fayda sağlaması sizlerde ufak bir tebessüm yaratıyorsa bizim hedefimize olan inancımızın karşılığını almış oluyoruz ve birmilyonnokta.com üyesi olarak daha da istikrarlı bir tutuma doğru yol alma konusunda istek ve arzumuz her geçen gün artar. Bunun bize kattığı ilkelerden birisi disiplindir ve biz disiplinin getirisi olarak elde ettiğimiz tecrübeyle beraber kitlemizi her geçen gün hız kesmeden büyütmeye devam etmiş oluruz.

Bursa ahşap dekorasyon alanında verdiğimiz bu hizmetin ev içi dekorasyonunda ve daha sağlıklı bir yaşam olanağı sunma noktasında sizlere olan faydasını göz ardı etmemenizi tavsiye ediyoruz. Sadece dekorasyon anlamında bir güzellik katmıyor, bunun yanında daha konforlu bir yaşam için de sizlere büyük katkı sağlıyor. Kaliteli malzemelerden yapıldığı için su dökülmesi ya da herhangi bir sıvı dökülmesi durumunda sorun bile yaşamıyorsunuz. Bazı kalitesiz malzemelerle satış yapan firmalar bu konularda çok dikkatli olamıyor ve en ufak sıvı dökülmesi gibi durumlarda şişmeler meydana gelebiliyor.

Aradığınız ürünü ve ürünler içerisinde istediğiniz desende olan, renkte olan ürünü sizlere sunabilir ve bunu rahat bir şekilde hizmetinize açabiliriz. Bunun yanında çelik kapı montajı, duşakabin satışı gibi işlemlerimizin de olduğunu özellikle vurgulamak istiyor ve sizleri bu hizmetten faydalanmaya hemen davet ediyoruz. Yerinde görüp istediğiniz modeller hakkında detaylı bilgiler veriyoruz ve uygun fiyat çizelgesinde faaliyete geçiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR